Spor

Boğazın incileri Silivri maçına hazır!

2015.01.16 00:00
| | |
3708

18 Ocak Pazar günü Silivri Spor ile ikinci yarının ilk maçına çıkacak olan Bayanlar 3. Lig 2. Grup lideri Beykoz Belediyespor hazırlıklarına devam ediyor.

Lige verilen sezon arasını iyi bir şekilde değerlendiren Boğazın İncileri antrenörü Bektaş Durmaz yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

İlk yarı içerisinde şansız bir 3-2 lik mağlubiyet aldık. Bu mağlubiyetten sonra kadromuzda yaptığımız bir iki değişiklik ile takımımız salonda asıl gücünü göstermeye başladı ki sonrasında oynadığımız maçları set dahi vermeden kazandık. İlk yarının sona ermesi ile lige verilen arayı takımımıza yeni katılan sporcuların adaptasyon sürecini sağlamak amacı ile yoğun bir şekilde hazırlık maçı yaparak geçirdik. Kulüp Başkanımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu’nun belirlemiş olduğu 2. Lige çıkma hedefi için takım olarak konsantre bir şekilde çalışıyoruz. Takım profili olarak 2. Lige çıkabilecek güçte bir ekibiz. Dileğim herhangi bir sakatlık yaşamadan 2. Lige Boğazın İncilerinin adını yazdırmaktır.

Takımın tecrübeli kaptanı Sevinç Deniz Uysal ise takım olarak çok iyi bir uyum yakaladıklarını söylerken. Arkadaşlık bağlarımız gayet kuvvetli bu bağ bizim maçlarda da daha iyi olmamızı sağlıyor. Ben takım arkadaşlarıma güveniyorum ve bu sezon Beykoz Belediyespor’ u 2. Lige taşıyacağımıza eminim. Bu arada takım olarak sosyal sorumluluk projeleri üretip uygulamaya çalışıyoruz. Şu an ‘Onlarla Paslaş’ sloganı ile kolonya satarak ilçemizdeki engeli vatandaşlarımıza 20-30 adet akülü tekerlekli sandalye alma hedefimiz var. Bunun içinde sizin aracılığınız ile voleybol camiasından destek bekliyoruz dedi.  

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Boğazın İncileri, Silivrispor, Voleybol

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"