Boğazın İncileri’nden başkanlarına ziyaret

  • 0
  • 7348
Boğazın İncileri’nden başkanlarına ziyaret
Boğazın İncileri’nden başkanlarına ziyaret
Boğazın İncileri’nden başkanlarına ziyaret
Boğazın İncileri’nden başkanlarına ziyaret

TVF Bayanlar 3. Liginde mücadele edecek olan Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Kulüp Başkanı Kaşıtoğlu’nu ziyaret etti.

Bayram sonrasındaki tatilin hemen sonrasına denk gelen ziyaretlerde Boğazın İncileri, hem bayram tebriklerini iletirlerken, hem de yaptıkları katkılardan dolayı teşekkürlerini sundular.

Boğazın İncileri’nin Beykoz Belediyesi’ndeki ilk ziyaretleri aynı zamanda kulüp başkanları da olan Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’na oldu. Takım oyuncularının ziyaretininin kendisini memnun ettiğini dile getiren Başkan Kaşıtoğlu’da oyuncularının geçmiş bayramlarını kutlamış oldu.

Ziyarette Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımının bu sezonki hedefleri bir kez daha masaya yatırılırken şampiyonluk beklentisi konuşmalara yansıdı. Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı konuşmada, “Geçen sezon bizim açımızdan bir geçiş dönemi idi. Ancak bu sezon büyük hedefler belirledik, bu amaç doğrultusunda çok kaliteli ve deyetenekli isimlerden kurulu bir kadro oluşturduk. İnanıyorum ki sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyip 2.Lige geçiş yapacağız.” diye konuştu.

Boğazın İncileri daha sonra Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ile birlikte Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti. Başkan Çelikbilek, Beykoz Belediyespor Kulübünün bünyesindeki sporcular ile önemli bir misyonu olduğunu söylerken, “Bayan Voleybol Takımımız bu sezon şampiyonluk beklentisi içerisinde ve ben bu sporcu kardeşlerime inanıyorum, güveniyorum. İyi bir kadro oluşturulmuş, şimdiden yapacakaları müsabakalarda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz ile takımın Oyuncu - Menajeri  Gözde R.Yorgun, Takım Kaptanı Sevinç Deniz Uysal takımın mevcut durumu ve oyuncuları ile ilgili bilgi aktarımında bulundular ve Başkan Çelikbilek’i maçlarında görmek istediklerini ifade ettiler.

Başkanlık makamındaki ziyarette konuşan Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, voleybol takımını A Takım düzeyinde geçen sezon kurduklarını hatırlatarak, “Bu sezon hedefleri olan, şampiyonluk beklediğimiz bir kadro oluşturuldu.  Belediyespor olarak Volebol sporuna yaptığımız yatırımın ilçede bu spor dalına olan ilgiyi fazlası ile arttıracağı kanaaatindeyiz. Nitekim Voleybol Okulumuzda ve altyapı takımlarımımızda büyük bir sporcu potansiyelini şmdiden yakaladık. Kız çocukları ve genç kızlarımız için şu an için spor yapabilecekleri en tercih edilen spor branşı voleybol olmuş durumda” diye konuştu.

Her iki ziyarette de Beykoz Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici ve Medya - İletişim Yönetmeni Talip Ercan’da hazır bulundu.

Spor Servisi

Beykoz Rizeliler Derneği'nde Kongre
Önceki Beykoz Rizeliler Derneği'nde Kongre
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz