Boğazın incileri konuğuna fark attı: 3-0

  • Güncelleme: 12.11.2020 10:57
  • Okunma: 2767 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi A Bayan Voleybol Takımı TVF Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi hazırlıklarına devam ediyor.
Boğazın incileri konuğuna fark attı: 3-0

Boğazın İncileri Tokatköy İHL Spor Salonunda İG Voleybol Akademi'ni 3-0 mağlup etti.

Aykut Aydın yönetimindeki Beykoz temsilcisi Türkiye Voleybol Liglerinde değişik üst düzey kulüp takımlarında forma giymiş isimlerden oluşan Voleybol Sevdalısı Sporcuların kurduğu İG Voleybol Akademi karşısında güzel bir mücadele ortaya koydu.

Gençler ile Veteranlar isimleri de bünyesinde barındıran tecrübeli oyuncuların mücadelesinde kimi anlarda mükemmel görüntüler salona yansıdı. 

İlk Seti üstün bir performansın ardından 25-9 gibi farklı bir skor ile geçen Beykoz Belediyesi GSK Takımı ikinci sette diğer oyuncularını da maça dahil ederken konuk takımın oyuna dahil olması ardından geçilen anlar seti 25-12 Beykoz ekibine getirdi.

Son sette yeniden etkili oyuncularına oyuna alan Beykoz Belediyesi GSK Takımı Antrenörü Aykut Aydın, set sonunda 25-15 ve maçta da 3-0 üstünlük yaşayan sporcularını kutladı.

Takımlar bu zevkli ve heyecanlı mücadeleye şu isimlerden kurulu kadroları ile çıktılar...

İG Voleybol Akademi: Ahu Pamukkale, Demet Şaşmaz, Özge Yurdal, Seda Gülerli, Burcu Özbıyık, Begüm Sarsan, Bahar Öner, Neşe Ünlü, 

Antrenör: İpek Peray - Gamze Kaya

Beykoz Belediyesi GSK: Zübeyde Öztürk, Sılanur Karpuz, Beyza Ayvaz, İlke Yılmaz, Irmak Nur Kurtuluş, Rana Çeltek, Işıl Manavoğlu, Tuğba Alın, Berfin Taşçı, Nisa Ata, Esma Ata

Antrenör: Aykut Aydın

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri