Boğaz turu keyfini Boğaz Çocuğu tekne ile yaşayın

  • Güncelleme: 08.09.2020 15:25
  • Okunma: 3289 kez
  • Yorum: 0
Boğaz turu yaparak keyifli zaman geçirmek ya da özel günlerinizi en kaliteli şekilde organize etmek istiyorsanız Boğaz Çocuğu tekne kiralama ve organizasyon şirketinden destek alabilirsiniz.
Boğaz turu keyfini Boğaz Çocuğu tekne ile yaşayın

Firmayla aynı adı taşıyan Boğaz Çocuğu tekne, yaz ve kış ayrımı olmaksızın 12 ay süresince yüksek kaliteli hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Güneşli havalarda açık halde olan arka havuz soğuk ve yağışlı havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılarak dışarısı ile hava alışverişi kesilir, ihtiyaç olursa webasto ısıtma sistemi de devreye sokularak en az yaz aylarındaki kalitede organizasyonlar planlanabilmesi için gereken ortam hazırlanır. Gördüğünüz gibi boğaz turu yapmak için için sadece yaz aylarını beklemenize hiç ama hiç gerek yok..

EN AZ 2 SAATLİK BOĞAZ TURU

Boğaz turu yapmak için şirketten en az 2 saatlik tekne kiralama hizmeti almanız gerekiyor. 2 saatten daha kısa süreli bir tur yapmak istediğinizde de şirket sizden yine 2 saatlik ücreti ödemenizi talep edecektir. Zaten boğaz turu yaptığınızı anlayabilmeniz için minimum 2 saatlik bir süreye ihtiyaç duyacaksınız. Bugün itibariyle Boğaz Çocuğu tekne için saatlik kiralama ücreti 600 TL olduğundan 2 saatlik kiralama karşılığında şirkete 1200 TL ödemeniz gerekiyor. 4 saati geçen kiralamalarda toplam rakam üzerinden biraz indirim yapabiliyorlar. 2 saatlik turlarda iki köprü arasında (Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü) gezilirken boğazın tamamının (Haliç'in içlerinden Beykoz'a kadar) görülmesi istenirse en az 4 saatlik kiralama yapılması gerekecektir. Tecrübeli kaptanlar kiralama süresine göre misafirlerin özellikle görmek istedikleri yerlere göre boğaz turu güzergahı belirlemekteler.

BOĞAZ TURU EŞLİĞİNDE ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Boğaz turu eşliğinde tüm özel günlerinizi organize edebilme imkanına sahipsiniz. Saatlik ve günlük tekne kiralama hizmeti alıp boğaz turu yaparken doğum günü kutlaması, sürpriz evlenme teklifi, bekarlığa veda partisi, yıldönümü yemeği, fasıl gecesi, yüzme turu, iş yemeği ve toplantı organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Tüm bu turları şirketten kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü hizmeti de alarak planlayabileceğiniz gibi sadece tekne kiralama hizmeti alıp geri kalan her şeyi kendiniz halledebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemeleri getirilip mutfak ve ekipmanları kullanılmak istendiğinde firmadan garson hizmeti alınması zorunlu olacaktır ve 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterlidir. Garsonlar, hem organizasyon süresince getirdiğiniz malzemeleri servis edecek hem de tur sona erdiğinde tekne, mutfak ve kullanılan malzemelerin temizliğini yapacaklardır. Yüzmek için Beykoz ya da Adalar koylarına günübirlik olarak gidilir ve günlük turlar sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası olacak şekilde toplamda 8 saat sürmektedir.

 

BOĞAZ TURU ORGANİZASYON PAKETİ HAZIRLAMA

 

Boğaz Çocuğu şirketinin resmi web sitelerinden olan bogazturu.com sitesine giriş yaparak boğaz turu organizasyonları hakkında fiyatlar da dahil olmak üzere merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Sitedeki fiyatlar sayfasında saatlik ve günlük tekne kiralama fiyatları ile menüler ve sunulan tüm ekstra hizmetler için talep edilen rakamlar net olarak paylaşıldığı gibi organizasyon detayları ve özel tekne kiralama sayfasındaki fiyat hesaplama aracından kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ek hizmet taleplerinizi işaretlediğiniz an boğaz turu organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücreti ekranda göreceksiniz. Yanlış okumadınız, fiyat teklifi almak için şirketi aramanız ya da e-mail göndermeniz gerekmiyor çünkü tüm ücretler bogazturu.com sitesinde tüm ziyaretçilerle paylaşılmış durumda. Sitede yazan ücretler pazarlık payı bırakılmak için şişirilmiş rakamlar değildir, pazarlık payları yoktur. Yaz aylarındaki tekne kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon işlemlerini başlatmak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. O halde vakit kaybetmeden boğaz tekne turu sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız olan her şeyi öğrendikten sonra rezervasyon yaptırmak için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak firmayla temas kurun ve gönül rahatlığıyla organizasyon gününü bekleyin..

Anahtar Kelimeler: