Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı

  • 0
  • 12794
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı
Boğaz’ın en ‘GÖZDE’ incisinden şampiyonluk mesajı

Beykoz Voleybol Takımının sezon başındaki yeni kadro yapılanmasında en aktif görevlerden birini üstlenen Gözde Yorgun takımdaki tek Beykozlu konumunda.

Beşiktaş, UPS, FMV Işıkspor ve Maltepe Yalıspor Takımları formasını giyen Yorgun, Beykoz Belediyespor takımında hem menajer hem de oyuncu pozisyonunda sorumluluk üstlenmiş durumda. Aynı zamanda Takımın en renkli kişisi ve bu özelliği ile takıma her zaman pozitif enerji katabilmekte.

Oldukça hareketli bir yapıya sahip olan Gözde Yorgun Kıck Boks dahil bir çok spor dalı ile de uğraşmış. Bu özelliği ile özel bir televizyon ekranlarında gelen "Ninja Warrior Türkiye" yarışmasında da boy gösterdi. Sanatçı arkadaşının Müzik Klibinde de yer almış. Sosyal İlişkileri bu derece yoğun ve çeşitlilik arz edince takımdaki arkadaşları ile çok güzel ilişkiler kurmayı kolayca başarmış. Özellikle Arma Yaşam karşısında alınan mağlubiyet nedeni ile yaşanan kısa süreli olumsuz süreçten takımı çıkarabilmek için müthiş bir çaba sarf etmiş.

Gözde Yorgun ile takımın hali hazırdaki durumu ve ilerleyen safhalardaki hedefleri konusunda DOST BEYKOZ olarak bir görüşme gerçekleştirdik. Beykoz Acarkent’te ikamet eden, aile firması Çavuşbaşı’nda olan Yorgun, bir Beykoz takımınında forma giyme hayalini bu sezon gerçekleştirmenin de heyecan ve mutluluğu içerisinde.

BİR BEYKOZLU OLARAK BELEDİYESPOR TAKIMINDA OLMAKTAN MUTLUYUM

“Oynadığım diğer takımlarda da heyecan yaşadım ancak Beykoz Belediyespor forması altında iki sorumluluğum birden bulunmakta, yani hem oyuncuyum, hem de menejerlik görevim var. Takım ile yönetim kurulumuz, Başkanımız arasında bir köprü görevim de bulunmakta. Haliyle sorumluluklarım da artmakta.” diye konuşan Yorgun açıklamalarına şöyle devam etti:

Olaya yalnız A Takım düzeyinde bakmamak lazım. Başkanımız Voleybol Sporunu ilçe kızlarının en aktif, tercih edilen spor dalı olması için uzun vadeli bir düşünceye sahip. Şu anda Altapı takıkmlarımız değerli antrenörlerimiz nezaretinde ilçemizi başarı ile temsil etmeye devam etmekte. Her sene üstüne biraz daha koyarak birkaç sene zarfında Voleybolda Beykoz Belediyespor olarak markalaşabilme beklentisi hakim. Ben özellikle maçlarımıza ilçemiz kızlarının gelmesini istiyorum. Okul düzeyindeki kızlarımızın bu spor dalına başarı ile yönlendirilebileceğini düşünüyorum

SÜRPRİZ ZİYARETLER İLE BEYKOZLULARLA KAYNAŞACAĞIZ

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımının voleybol camiasında kısa sürede kendinden sıklıkla bahsettirmeye başladığını söyleyen Yorgun, “A Bayan Takımı olarak tamamen şampiyonluğa kilitlenmiş durumdayız. Bektaş Durmaz Hocamız ile takım olarak son derece uyumlu çalışmaktayızi İleriki aşamalarda bizleri ilçemiz ile daha da kanaşmış halde göreceksiniz.  Sürpriz ziyaretlerimiz olacak, ilçe sosyal yaşantısında renk katma düşüncemiz var. Başarı gelecekse bunu Beykozlular ile dolu, dolu yaşamak, paylaşmak isteriz.” dedi.

Boğazın İncilerinin Menejer-Oyuncusu Gözde Yorgun yaptığı açıklamada hafta sonunda Bursaspor maçında ortaya koydukları oyunun takım olarak gelinen noktanın pozitif bir yansıması olduğunu söylerken, " Biz takım olarak sezonu en erken açan ekip olduk. Lige iyi bir başlangıç yaptık, ancak hale daha üzülmekte olduğum bir Arma Yaşam mağlubiyeti var. Bu bizi adeta yeniden diriltti, gereken dersleri fazlası ile çıkarmasını bildik. Bursaspor müsabakasını baştan sona üstün götürdük, müthiş bir konsantre-motivasyon ile maça çıktık ve kazanaral liderlik koltuğuna oturduk" şeklinde konuştu.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynadıkları müsabakaların kendi taraftar kitlesini oluşturmaya başladığını söyleyen Yorgun açıklamasının devamında, "Beykoz'da uzun yıllar öncesine dayanan bir voleybol kültürü olduğunu biliyoruz. İşte biz yaşadığımız dönemdeki jenerasyonda da bunun olacağına eminiz. Zaten sezon başından beri maçlarımızı aksatmayan bir kitlemiz var. Oynayacağımız her maçta bunun üzerine yeni ilaveler olmasını umuyoruz" dedi.

Grup maçlarının biran önce tamamlanması için şimdiden sabırsızlandıklarını açıklamasında belirten Gözde Yorgun, " Hafta sonunda yapacağımız maç ile ligde ilk yarı müsabakalarını tamamlamış olacağız. İkinci yarıda oynayacağımız karşılaşmalar sonunda bu etapı lider olarak tamamlayacağımıza eminim. Asıl hedefimiz Play-Off maçlarında üst düzey oyun sergileyip 2.Ligine çıkmak. Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu'na verilmiş bir şampiyonluk sözümüz var" diye konuştu.

ÖZEL RÖPORTAJ / TALİP ERCAN

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım Beykozluları uyardı!
Önceki Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım Beykozluları uyardı!
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz