Kültür

Biyoenerji ve Kozmik Bilimin ışığında, ŞİFA

Biyoenerji ve Kozmik Bilimin ışığında, ŞİFA
06.05.2018 17:51
| | |
4859

Dost Beykoz Yazarı A. Raif Öztürk’ün, “Biyoenerji ve Kozmik Bilimin ışığında, ŞİFA olayı?” isimli kitabı piyasaya çıktı.

Daha önce iki kitabı bulunan Raif Öztürk, yeni kitabı için, çok uzun yıllardan beri süregelen ciddi araştırmaların mahsulü olup, onlarca konu uzmanı akademisyen bilim adamlarının tetkik ve tashihlerinden geçen, ayrıca birbirileriyle ilgili çok önemli konuları ihtiva eden bir eser olacağını söyledi.

Böyle bir eseri okuyucuya sunabilme fırsatı bulduğu için şükrettiğini kaydeden Öztürk,

ŞİFÂ gerçeğini anlayabilmek için öncelikle insanın gerçek yapısını, yani hem cismanî vücudunu, hem Ruhani vücudunu (Ruh’unu) ve hem Nurani (biyoenerjik) vücudunu iyi anlamak gerekiyordu. Yine insanın kozmik âlemdeki yerinin, konumunun ve madde ile mananın gerçek yapısının iyice idrak edilmesi de gerekiyordu.

Bunlar idrak edilmeden, insanın ne cismani vücudu, ne Nurani vücudu ve ne de ŞİFA GERÇEĞİ anlaşılamazdı. Çünkü arıza ve hastalıklar, sadece cismanî vücutta değil, diğer vücutlarda da olabiliyor ve onlara da müdahale gerekiyor.” dedi.

Kozmik bilimin ışığında madde-mana ve enerji konuları iyi anlaşılırsa, sağlık ve sıhhat arasındaki farklar da, hastalık ta, ŞİFÂ da ayan beyan ortaya çıkacaktır.” diye konuşan Raif Öztürk,  Risale-i Nur ekolü her zaman, tüm olayları çift kanatlı olarak, yani her iki yönüyle inceliyor ve değerlendiriyor. Albert Einstein’ın "Dinsiz ilim kör, ilimsiz din topaldır" ifadesi de bunu gerektiriyor. İşte bu kitapta da Din ve Bilim’e, yani her iki kanada da önem verildi.” dedi.

“Biyoenerji ve Kozmik Bilimin ışığında, ŞİFA olayı?”

Bu kitapta, sadece Manevi etki alanı bilinen Kuran’ın ve Esna-ül Hüsna’nın, insan vücuduna 3 önemli etki alanının olduğu, “Biyoenerji ve Kozmik İlim” ışığında teferruatıyla bulacaksınız.

Şifanın; doktor, ilaç, cerrah, haccam, sülük, kaplıca veya başka sebeplerden olmadığı, bu sebeplerin sadece birer ek vasıta ve aracı olduğu, esas Şifanın, Şafi’i Hakiki olan Allah (cc)’den geldiği, yine “Biyoenerji ve Kozmik İlim” ışığında, bu kitapta mukni bir şekilde ispat ediliyor.

Hangi Esma’nın; kaç defa tekrarlanması halinde, hangi hastalığa şifa veya hangi derde deva olacağı, mücerrep belgeleriyle anlatılıyor.

Bu kitabın her bölümünde; bir saatine bir senelik nafile ibadet sevabı kazandıracağı müjdelenen tefekkür deryalarına dalacaksınız.

Ayrıca; Bu kitapta, Iztırari duanın kabulü ile ilgili çok ilginç olayları, ibretle, hayretle ve gözyaşları arasında okuyacaksınız. (Vedâ Hutbesi ilâveli)

Kampanya:

220 sayfa olup, etiket fiyatı: 15 TL’dir.

30 adetlik bir paket siparişlerde, adeti 9,5 TL’den. 100 Adet üzeri siparişlerde 9 TL’den.

300 Adet üzeri, 8 TL’den, (tümü kargo ücreti satıcıdan) adresinize teslim ediliyor.

500 adetin üzeri siparişler 7,5 TL; Ön kapak içine Belediye, firma, okul, marka vs. reklamınız renkli olarak basılarak, 8 TL’den adresinize teslim edilecektir…

Sipariş için Mehmet Tuncel; 0532 774 40 05 - 0212 513 63 89

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: A. Raif öztürk, Kitap, Biyoenerji, Kozmik, Bilim, Şifa

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"