BİSK Yönetiminden Çelikbilek’e ziyaret

  • Güncelleme: 01.03.2015 20:46
  • Okunma: 5043 kez
  • Yorum: 0
BİSK 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından üçüncü kez Beykoz Belediye Başkanlığı görevine başlayan Yücel Çelikbilek'e bir nezaket ve kutlama ziyareti gerçekleştirdi.
BİSK Yönetiminden Çelikbilek’e ziyaret

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir Yönetiminde oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleşen ziyaret Başkan Çelikbilek'i de şaşırtmadı değil. Gelenlerin tek, tek elerini sıkarak kutlama dileklerine mukabele eden Başkan Çelikbilek'e Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir önce bir buket çiçek ardından Türkiye Milli Futbol Takımının TFF'ce gönderilen formasını takdim etti. Çelikbilek'e  Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu Sorumlusu Ercan Acar'da seçim dönemi çalışmalarına denk geldiği için katılamadığı 8.Yıl Kutlama Programında verilecek olan Plaketi Takdim etti.

Oldukça samimi ve nezih bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kulüp Temsilcileri Başkan Çelikbilek'e bazı taleplerini başlıklar halinde aktarma imkanı buldu. Bunlardan birisi artan maç programları nedeni ile müsabakalara ulaşım için verilen araç sayısının arttırılması idi. Kavacıkspor’u temsilen katılan Altyapı Takımlar Antrenörü Murat Yılmaz, Kavacık Sahası ile ilgili taleplerini iletirken, Ortaçeşmespor Yöneticisi Ramazan Ergin ise öncelikle yepyeni bir sahaya kavuşmaları nedeni ile Ortaçeşmespor camiasının teşekkürlerini iletip, soyunma odalarının yenilenmesi ile ilgili yardım talebinde bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek geniş bir katılım ile gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnunluğu ifade ettikten sonra Beykoz Belediyesi olarak önümüzdeki yeni dönemde de spor kulüplerine değişik alanlarda yardımların devam edeceğini söylerken,"Biz bu dönem artık köy vasfından çıkıp mahalle özelliğine kavuşan yerlerdeki vatandaşlarımız için buralara spor sahaları yapacağımızın sözünü vermiştik. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz. Diğer sahalar ile ilgili çalışmalarımız devam edecek. Beykoz Stadını çok güzel biçimde yenileyeceğiz. Bu tesisleri sadece yaptığımız kulüplerin değil yörelerindeki diğer kulüplerin de adaletli biçimde kullanmasını istiyoruz." şeklinde konuştu. Gayet renkli bir ortama sahne olan ziyarette değişik konularda gündeme gelirken ziyaret bitiminde Başkan Çelikbilek gelen misafirlerini tek, tek uğurladı.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz