BİSK’ten Beykoz İlçe Spor Müdürüne ziyaret

  • 09.09.2021 10:44
  • Güncelleme: 09.09.2021 10:44
  • Okunma: 863 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Yönetimi İlçe Spor Müdürü Fatih Korkulu’yu ziyaret etti.
BİSK’ten Beykoz İlçe Spor Müdürüne ziyaret

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ile Birlik Yönetim Kurulu üyelerinden Şeref Kurtuluş, Coşkun Tosun, Yüksel Kılıç, İlker Güner ve Mustafa Kaya'dan oluşan heyeti kabul eden İlçe Spor Müdürü Fatih Korkulu ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade etti.

“Beykoz’da sportif anlamda bir zenginlik, mesafe yakalayabilmek için kurumlar arasında ilişkilerin en üst seviyelere taşınması için gayret sarf edeceğiz.” diye konuşan Korkulu, “Asım Özdemir Başkanımızın yönetimindeki Beykoz Kulüpler Birliği ile de sürekli temas içinde olmak istiyoruz. Bugün ilk buluşmamızda ortaya konan düşünceler bizi ileriki aşamalar için fazlası ile umutlandırdı" dedi.

BİSK Başkanı Asım Özdemir ziyarette kısa bir bilgi aktarımında bulunurken, "Hepimizin ortak düşüncesi ve hedefi ilçemizi sportif anlamda iyi yerlere taşıyabilmek. Bu anlamda İstanbul genelinde çok önemli bir rol üstlenmiş durumda olan Beykoz'daki tüm imkânları seferber etmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Spor tesisleri bakımından Beykoz’un, İstanbul’un diğer ilçelerine oranla daha iyi bir durumda olduğuna vurgu yapan Asım Özdemir,  “Beykoz Kulüpler Birliği olarak geçmiş dönemlerde İlçe Spor Müdürlüğü ile çok iyi diyaloglar kurmuştuk. Birçok ortak çalışmaya imza atmıştık. Yeni dönemde de aynı durumu sürdürmek. hatta çok daha üst seviyelere taşımak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: BİSK, Ziyaret, Fatih Korkulu