BİSK Ortaçeşmespor Kulübü’nde toplandı

  • 2014.08.08 00:00
  • Güncelleme: 01.03.2015 15:57
  • Okunma: 7520 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği (BİSK) aylık Başkanlar Kurulu toplantısı Ortaçeşmespor’un ev sahipliğinde gerçekleşti.
BİSK Ortaçeşmespor Kulübü’nde toplandı

BİSK Başkanı Asım Özdemir’in il dışı programı nedeni ile katılamadığı etkinliğe BİSK Başkanvekili ve Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun Başkanlık etti.

Ortaçeşme Spor Kulübü Tesisleri bahçesinde yapılan kahvaltının ardından, kapalı bölüme geçilmek sureti ile etkinliğin ikinci safhası başladı. Bu bölümde başta Coşkun Tosun olmak üzere Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılarından Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi Başkan Danışmanlarından Belediye Meclis Üyesi Nevzat Oral ve diğer katılımcılar gündeme ilişkin ve de gündem dışında kalan konularda fikirlerini beyan ettiler.

Toplantıya katılanlar arasında BİSK Kurucu Başkanı Abdullah Yümsel, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Beytaş Müdürü Haydar Çelik, Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kesici, Ev Sahibi Ortaçeşmespor’un Başkan Vekili Serkan Çanur, Tesisler Sorumlusu Ramazan Ergin, Halis Bakır ve Uğur Küpeli, Antrenör Kamil Özay, Beykoz 1908 A.Ş. Adına Futbol Genel Kordinatörü Mustafa Ülker, Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Kızıltan, Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Kamil Adnan Güner Yönetici Hasan Gökbudak, Küçüksu Yenimahallespor Başkanı Mustafa Arman, Kavacıkspor Başkanı Hüseyin Yılmaz, Mesudiyespor Başkanı Turan Taşlıçukur ve Yönetici Cevdet Taşkıran, Çavuşbaşıspor Başkanı Yaşar Şahin, Soğuksuspor Başkanı Hasan Avcı, Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanı C.Haluk Kayacan, Kanlıcaspor Başkanı Ahmet Kahraman yönetici Mustafa Kaya, Örnekköyspor Başkanı İbrahim Güney ve yöneticileri, Çiğdemspor Bakan Yardımcısı Mustafa Gökdemir, Beykoz İlçesinde spor kulüplerine yaptığı yardımlar ile bilinen Kavacık Medistate Hastanesi Başhekimi Dr.Özer Odabaşı, Kavacık Mahallesi Muhtarı Yusuf Kesici, Ali İhsan Ayar, Muhammed Yüksel vardı.

Nezih bir ortamda geçen toplantıda Amatör Spor Kulübü temsilcileri yaşadıkları sıkıntıları ve Beykoz Belediyesinden beklentilerini dile getirdiler. Yenileme çalışması yapılacak olan sahalar bir kez daha gündeme gelirken, oynanacak müsabakalar için Beykoz Belediyesi’nin tahsis ettiği araç sayısını arttırması talebi geldi. Ev sahibi konumunda olan Ortaçeşmespor’a yıllardır sahalarından çektikleri problemi sona erdirecek, suni çim zeminli sahanın yapımı için ihale sürecinin başladığı hatırlatılırken diğer sahalara ilişkin bilgi aktarımları da yapıldı.

BİSK Başkanvekili ve Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun, başarılı olan spor kulüplerine yapılan yardımların daha da teşvik edici olması gerektiğini söyledi. Toplantı kış döneminde devam edecek toplantı ve diğer etkinliklere spor kulüplerinden daha yoğun katılım olması dilekleri ile sona erdi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz