Spor

BİSK Kelle İbrahim Turnuvası 12 Ağustos’ta

BİSK Kelle İbrahim Turnuvası 12 Ağustos’ta
12.07.2017 19:30
| | |
3579

Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’nin düzenlediği Kelle İbrahim Veteranlar Futbol Turnuvası 12 Ağustos’ta başlıyor.

1924 Dünya Olimpiyatlarının en meşhur sporcusu; kariyerinde futbolculuk, antrenörlük ve spor yöneticiliği yapan Beykoz’un sembol ismi Kelle İbrahim’i anmak amacıyla düzenlenen turnuva Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesisleri’nde yapılacak.

12 Ağustos 2017 günü başlayacak olan turnuvanın bu yıl beşincisinin yapılacağını duyuran BİSK detaylara ilişkin ise şu bilgileri verdi:

Futbola Beykoz Spor Kulübü’nde başlayan, Anadoluhisarı Spor Kulübü’nde oynayan ve Milli Takım formasını giyen Kelle İbrahim’in Beykoz’da ki gençlerin spora eğilimini arttırmak, Beykoz’da saygıyla anılan bir spor adamını örnek almalarını sağlamak turnuvanın bir diğer amacıdır.

Son günlerde toplumumuzun kanayan yarası olan uyuşturucu ve teknoloji bağımlılığından gençlerimizi uzak tutmanın en iyi yolu gençlerimizin enerjisini spora yönlendirmek ve boş vakitlerini sporla geçirmelerini sağlamaktır.

Spor Kulüplerimizin katılacağı turnuva, sporun birlik ve beraberliği kuvvetlendirici yönünü de gözler önüne serecektir.

Turnuva gelirinden, Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitimli (Engelli) Okulumuza da ayrılacaktır.

Gençlerimizin, Beykoz’da spora emek vermiş büyüklerini izlemeleri ve onları örnek almaları Beykoz’un geleceğine yönelik iyi bir spor yatırımı olacaktır.

BİSK YÖNETİM KURULU

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, BİSK, Kelle İbrahim, Veteranlar, Turnuva

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"