BİSK branş antrenörlerini topladı

  • 2014.11.23 00:00
  • Güncelleme: 07.03.2015 16:17
  • Okunma: 6435 kez
  • Yorum: 0
Geçen hafta Beykoz Futbol Antrenörlerinin toplantısının ardından Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) bu kez futbol dışı branşların antrenörleri ile bir araya geldi.
BİSK branş antrenörlerini topladı

Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu BEYTAŞ Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlikte Taekwondo ağırlıklı antrenörlerin iştirak ettiği gözlemlendi.

Beykoz İlçesi Spor Kulüpleri Birliği ( BİSK ) Başkanı Abdullah Yümsel, ilçedeki futbol antrenörlerinden sonra bu kez futbol dışı branşlara ait antrenörleri de bir araya getirme düşüncesi ile toplantıların ilkini gerçekleştirdiklerini söylerken, "Tabii ki futbol dışı branşlarda yüzlerce sporcumuz mevcut, biz işte bu sporculara antrenörlük yapanlara ilk etapta ulaşabildiklerimiz ile bir toplantı fikir-alışverişinde bulunduk. Futbol dışında ilçemizde birçok spor dalı ve dolayısı ile çalıştırıcı, antrenörlerimiz mevcut, kimisine bizler ulaşamadık, iletişim bilgilerini alamadık, kimilerinin ise antrenman saatleri ile programımız çakıştı. İleriki aşamalarda çok daha geniş katılımlı bir toplantı yapacağız. Beykoz Kulüpler Birliğinin Facebook Profilinden ( Beykoz Kulüpler Birliği - BİSK ) bizlere ulaşılabilir, mesajlar ve iletişim bilgileri iletilir ise çalışmamızı bir daha ki sefere büyük bir katılımla olmasına katkı sunmuş olursunuz" diye konuştu.

Beykoz Kulüpler Birliğinin Futbol dışı branşlara ait antrenörler ile yaptığı ilk toplantıda Yılların deneyimli Taekwondo Antrenörleri Yaşar Aydınoğlu, Osman Günaçtı, Ali Karadeniz, Mustafa Zurnacı, Alaattin Başkurt, Ali Karadeniz Kıck Boks Antrenörü Mustafa Uzun, Kıck Boks ve Fıtnes Eğitmeni Yasemin Kılıç gibi isimlerin katıldığı programda geçtiğimiz günlerde Tekirdağ İlinde gerçekleşen Şampiyonaya 10 kişi ile katılım sağlayan Beykoz Bölgesi sporcuları ve diğer şampiyonalarda derece yapan sporculardan da katılım oldu.Katılımcı Antrenörler adına konuşan isimlerden Yaşar Aydınoğlu ilk kez böylesine bir toplantı için davet aldıklarını söylerken BİSK Başkanı Abdullah Yümsel adına bu düşünceyi hayata geçiren Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini iletti. "Beykoz İlçesinde futbol dışındaki branşlarda ve de özellikle mücadele sporları olarak bilinen Taekwondo-Karate-Kıck Boks-Boks ve diğer dallarda yüzlerce sporcumuz mevcut. Bunlar içinden çeşitli şampiyonalarda derece yapmış birçok isim de var. Ben bu tür programların çok yararlı olacağı düşüncesindeyim. Beykoz Kulüpler Birliği ile Beykoz Belediyesinin bu spor dallarına ilişkin birçok ortak faaliyet, turnuva, şampiyona gibi etkinliklere imza atabilecekleri düşüncesindeyim. Hatta geçtiğimiz gün Taekwondo İl Temsilcimizi Beykoz'da ağırladık, kendisi Beykoz Belediyesinin katkı sunması halinde bir Uluslararası Şampiyonayı Beykoz'da yapabilecekleri önerisinde bulundu." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, BİSK, Beytaş, Toplantı, Abdullah Yümsel

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz