BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor

  • 0
  • 4481
BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor
BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor
BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor
BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor
BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor

Geçtiğimiz günlerde sarf ettiği sözler nedeniyle BİSK tarafından disiplin kuruluna sevk edildiği Dost Beykoz’da haber olan Yaşar Şahin ağır konuştu.

Çavuşbaşı Spor Kulübü Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Yaşar Şahin, zehir zemberek ifadeler kullandı. BİSK’i yerden yere vuran Yaşar Şahin, “BİSK Beykoz’da bir şahsın lobiciliğini yapıyor, başka bir işe yaramıyor” dedi.

BİSK’i bir tiyatro olarak nitelendiren Yaşar Şahin, Beykoz’da her kategoride yıllarca faaliyet gösteren ve tesisleşme çalışmaları ile her daim takdirleri hak eden bir camianın başkanı olduğunu ve BİSK’in kendisini disiplin kuruluna sevk etmesinin bir anlam taşımadığını dile getirdi.

Bir spor kulübünün önceliğinin, semtine ve vatanına yakışır bireyleri sporcu kimliği ile bütünleştirerek gelecek yarınlara en güzel bir şekilde hazırlamak olduğunu ifade eden Şahin, “Bunu yaparken aynı zamanda sportif gelişmelerine katkı sağlayacak yapılandırmaları da oluşturmaktır. Çavuşbaşı Spor Kulübü olarak her daim buna öncülük ettik ve çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik” dedi.

Yaşar Şahin şöyle devam etti:

BİSK mevcut başkanın lobiciliğini yapıyor

Bizler geçmişten bugüne binlerce çocuğumuza ve gencimize bu olanakları sağlamak için geceli gündüzlü emek sarf ederken, kuruluş ilkesi Beykoz Amatör Spor Kulüplerine Destek olmak olan (İçerisinde gayesi temiz spor olan birkaç güzide kulübümüz ve temsilcisi hariç) BİSK adlı dernek, ne yapılanması ve ne de hizmetleri açısından Beykoz amatör spor kulüplerini temsil niteliği taşıyamamaktadır.

BİSK’in çözüm üretme kabiliyeti yok

BİSK, mevcut başkanı ile sadece İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na delege üretmek ve mevcut başkanın federasyon içindeki lobisini güçlendirmeyi vazife edinmiş bir yapılanma içindedir. Çavuşbaşıspor Kulübü olarak, Beykoz Kulüplerinden bihaber, icraattan yoksun, temsil niteliği taşıyamayan, çözümden uzak, üretme kabiliyeti olmayan bir BİSK Tiyatrosunun içinde olmamız ve bu sağlıksız yapılanmayı desteklememiz asla beklenemez.

Eleştirilere cevapları yok

BİSK'in hakkımda başlatmış olduğu disiplin süreci yalnızca kendilerini bağlar. Yüzlerine karşı yapılan mertçe ve dürüstçe eleştirilere karşı sözü ve cevabı olamayanların kendi aralarında kurdukları mizahsen bu tiyatroyu ibretle izlediğimi belirtiyor, BİSK’e fabrika ayarlarına dönerek, bir şahsın lobiciliğini yapmak yerine Beykoz’daki kulüplerin sorunlarına eğilerek, asli vazifelerine yönelmeleri hususunda tavsiyede bulunuyorum.

Haber Merkezi

Beykoz amatörleri 13-14 Kasım 2021 maç programı
Önceki Beykoz amatörleri 13-14 Kasım 2021 maç programı
Beykoz 1908, lider Levenspor’dan 1 puan alabildi
Sonraki Beykoz 1908, lider Levenspor’dan 1 puan alabildi