Spor

BİSK Başkanı Özdemir minikleri izledi

BİSK Başkanı Özdemir minikleri izledi
06.12.2018 18:37
| | |
2467

Dost Beykoz yazarı ve Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir, Gümüşsuyuspor Tesislerindeki altyapı takımlar antrenmanı izledi.

Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş’un konuğu olarak Yeşil-Beyazlı ekibin antrenmanı izleyen, yenilenen sahayı kontrol eden Özdemir, küçük futbolcular ile neşeli anları da beraberinde yaşadı.

Oldukça soğuk bir havada yapılan çalışmada minik kramponların heyecanları üst seviyede idi. Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş, sahalarının yenilenmesinde minik sporcularının büyük payı olduğunu hatırlatırken, “bilineceği gibi sahamızda uzun süre beklenen yenileme çalışmaları gecikince, minik sporcularımız Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e hitaben, 'Torunlarından Yücel Dede’ye mektup' başlıklı ilettikleri mektubun karşılığının kısa sürede geri dönüş sağladığını unutamayız. İşte bu günleri yaşıyorsak bu minik futbolcularımızın da büyük payını göz ardı edemeyiz. Soğuk hem de çok soğuk bir havaya karşın onları antrenmanlarında yalnız bırakmadık, kah onlarla koştuk, kah paslaştık. Kısacası çok güzel ve anlamlı bir gün geçirmiş olduk” şeklinde konuştu.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ise aşırı soğuk havaya karşın minik sporcuların özverisinin her türlü takdire şayan olduğunu söylerken, "Ben bu çocukların hepsini gözlerinden öpüyorum. Futbolculuk yaşantılarının başında başarılar diliyorum. Geleceğin yıldızlarının Atatürk'ün veciz ifadesinde anlam bulduğu gibi zeki, çevik ve hepsinden önemlisi ahlaklı sporcular olmaları en büyük dileğimiz " diye konuştu. 

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, BİSK, Asım Özdemir, Gümüşsuyuspor, Şeref Kurtuluş

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"