BİSK Başkanı Asım Özdemir Irak'a gidiyor

  • Güncelleme: 29.02.2012 00:11
  • Okunma: 5966 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı (BİSK) Asım Özdemir Irak yolcusu!
BİSK Başkanı Asım Özdemir Irak'a gidiyor

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özdemir,“Kamuoyunda ve medyada bilindiği üzere bir süredir Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de desteği ile Irak’tan gelen misafirlerimiz ilçemizde ağırlamaktaydık. Başta Irak Futbol Federasyonu A Milli Futbol Takımı olmak üzere çeşitli Irak Futbol Kulüp temsilcilerine maddi-manevi bir katkıda bulunarak, onları ilçemizde ağırlamıştık. Gelen futbolcu, idareci, teknik kadro ve hakemlere Irak Futbolunda gelişim sağlanabilmesi için katkı sunduk. Biz bu çalışmalarımızı tarihten gelen komşuluk ilişkilerimiz gereği ciddiyetle yaptık.

İşte bu proje çalışmalarını daha da ileri seviyelere taşıyabilmek için Irak’tan gelen davete icabet edeceğiz. Bizlere gönderilen özel davetiyeyi aldığımız andan itibaren sefer hazırlıklarımıza başladık. Tabii ki bu davet Beykoz İlçesinin de bir komşu ülkede en iyi şekilde tanıtımına da vesile olacak” dedi.

BİSK Başkanı Asım Özdemir bu ziyaret kapsamında gerek BİSK gerekse diğer kurum ve kuruluşlar olarak, Irak Futbol Federasyonu kapsamında sunulabilecek yeni katkıların gündeme geleceğini bunu ilk göstergesi olarak Eğitimcilerin de kafilede yer alacağı bilgisini ekledi. Asım Özdemir ve beraberindeki heyetin ziyaretleri yarın sabah (Perşembe) 10.00 da Irak’a hareket edilmesi ile başlayacak ve 1 hafta sürecek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: BİSK, Irak, Ziyaret, Asım Özdemir

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz