Siyaset

Birol Kardaş: "Ben AK Partiliyim"

Birol Kardaş:
2014.09.03 00:00
| | |
5420

Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Birol Kardaş, BBP Beykoz Belediye Başkan Adayına destek vermek amacıyla düzenledikleri toplantının, “Beyoğlu’nda AK Partili, Beykoz’da BBP’li” başlığıyla haberleştirilmesi üzerine Dost Beykoz’a bir açıklama gönder

Birol Kardaş imzalı açıklamada şöyle denildi: 

Beyoğlu’nda AK Partili, Beykoz’da BBP’li” haberi ilgili olarak açıklama yapma ihtiyacı duyulmuştur. 

Beykoz korusunda (GÖRFED) olarak yapmış olduğumuz olağan toplantımızda şahsım ve toplantıya katılan dernek başkanlarımızın gündem konusundaki konuşmaları, görüş vedüşünceleri doğrultusunda haberler yapılmıştır. Bu toplantıda şahsımda gündemdeki konuları değerlendirmek üzere söz almış, Yerel seçimler dolayısı ile görüş ve düşüncelerimi beyan ettim. Hemşerilerimizin aday adaylıkları sürecinde yaptıkları başvurular sonrası yeteri kadar aday listelerde yer alamadığından bahisle, bunun nedenlerini ortaya koymak istedim. Empati de yaparak bunun tek suçlusunun siyasi partiler ve siyasetçiler olmadığını söyleyerek daha çok hemşerimizin genç yaşlardan başlayarak siyasi partilerde görev almalarını, çalışmalarını ifade ettim.

 

Ancak bu şekilde aday listelerinde yeterince yer bulacağımızı, dikkate alınacağımızı dile getirdim. Yine kuruluş gayemize uygun olarak İstanbul’da Belediye Başkan Adayı olan hemşerilerimizi Zeytinburnu Murat AydınBağcılar Lokman ÇağırıcıEyüp RemziAydın, Beykoz Bilgehan Murat Miniç’e ve aday olup kontenjan ve listelerde yer alan Meclis üyelerimizi kendim de dahil isimleri adaylık sıraları, partileri ile birlikte tek tek okuyarak kendilerine destek ve başarı dilek ve temennilerinde bulunmuşuzdur

Bunun diğer Giresun derneklerindeRize derneğinde de KarsArdahan Derneğinde de aynı şeylerin konuşulduğundan hiçbir kuşkumuz yoktur. 

Diğer yandan Birol Kardaş olarak 1998 yılından itibaren STK’larda görev aldım. Halen de bu görevimi sürdürmekteyim. 2006 yılında Türkiye’yi ayağa kaldıracak, gelişmiş ülkeler arasındaki yerini alma hedefine taşıyacak lider olarak gördüm SayıBaşbakanımız RecepTayyip Erdoğan’ın lideri olduğu AK Parti Beyoğlu ilçe teşkilatında yedek yönetimde görev aldım. Kısa zamanda ilçe başkan yardımcısı oldum. Şu anda 22. sıradan Beyoğlu BelediyeMeclis üyesi adayıyım. Her türlü baskıya rağmen seçilip seçilmeme gibi bir sıkıntım olmadan partim adına dik durarak, 25 Şubattan bu yana her gün 12:30-23:00’e her şeyi bir kenara bırakarak özveri ile çalışmaktayım. O yüzden ben her yerde, her zaman AKPartiliyim. Bu güne kadar ne hayat çizgimden ne de inandığım hizmet ettiğim partimin siyasi etik ve değerlerden en ufak bir taviz vermeden çalışmalarıma devam ettim bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğim. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

Birol Kardaş

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Görele Dernekler Federasyonu, GÖRFED, Birol Kardaş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"