Güncel

Birlikteliğimiz, Ramazan'dan sonra da devam etsin

Birlikteliğimiz, Ramazan'dan sonra da devam etsin
28.06.2016 17:50
| | |
4967

Foto galeri

Beykoz Göksu Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Kamil Adnan Güner, dostlarıyla birlikte oturduğu iftar sofrasında önemli bir konuya değindi.

Beykoz'da gerçekleştirilen topluca iftar yemeklerine bir katkı da Göksu Yardımlaşma Derneği sundu. Başkan Kamil Adnan Güner, Yenimahalle'deki Manzara Bahçe'de dostlarıyla bir araya geldi ve bir iftar yemeği verdi. Her görüşten insanın oturduğu sofraların son derece önemli olduğuna dikkat çeken Adnan Güner, oruç tutan insanların yaşadıkları manevi huzurdan bahsetti.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştiremediği iftar yemeğini bu yıl yapabilmenin mutluluğunu yaşadığını da ifade eden Adnan Güner, şöyle dedi:

Adnan Güner: “Biz, inançlı insanlarız…”

"Ramazan'da bir hareketlilik oluyor, bir canlılık oluyor. Her mü'minin her insanın yapması gereken de bir iş oruç tutmak... Bunun zevkini yaşamak tarifsiz bir duygu...

İnanın, samimi olrak söylüyorum, bunu dostlarım da bilirler; şöyle bir birlikteliği yaşamak insana büyük bir şevk veriyor. Bir de maneviyatı var; inançlı insanlarız. Elimizden geleni, yapabildiğimiz kadarını yapmaya çalışıyoruz."

Konuşmasının sonunda Beykoz'a ve Beykozlulara mesaj da gönderen Kamil Adnan Güner, "Nasıl ki bu birlikteliği yaşıyoruz... Ramazan'dan sonra da yaşayalım... Siyasetimizi yapabiliriz... Herkesin düşüncesi farklı olabilir. Ama özünde birlikte olmamız gerekiyor. Çünkü aynı ülkeye hizmet ediyoruz" dedi.

‘Manzara Bahçe’deki iftar yemeğine 110 kişi katıldı’

Öte yandan Göksu Yardımlaşma Derneği'nin kurduğu iftar sofrasına, Beykoz Belediye Meclis Üyesi Aydın Düzgün'ün de  aralarında bulunduğu yaklaşık 110 kişi katıldı. Adnan Güner ise Kur'an-ı Kerîm'in de okunduğu iftar sofrasına, tüm dostları rahatça oturup orucunu açmadan oturmadı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Göksu Mahallesi Yardımlaşma Derneği, İftar, Kamil Adnan Güner

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"