Spor

Bir sezonda müzesine 3 kupa götürdü

Bir sezonda müzesine 3 kupa götürdü
09.06.2018 17:45
| | |
2855

Beykoz’un 2017-18 sezonunda en başarılı amatör spor kulüplerinden olan Gümüşsuyuspor, bu sezonki 3. şampiyonluk kupasını da müzesine götürdü.

Yeşil-Beyazlı ekip İhsan Eken Yönetiminde mücadeleye çıktığı U17 / B Kategorisi 23. Grupta geçen hafta sonunda Paşabahçe Stadında oynadıkları Sultanbeyli Uzunderespor müsabakasından 0-0 beraberlikle ayrılınca şampiyonluk ipini bir maç kala göğüsleyen taraf olmuştu.

Gümüşsuyuspor U17 Yaş Grubu Futbol Takımı oyuncuları hafta içinde ligde yapacakları son maç olan Bostancıspor karşılaşması öncesinde bir sürprizin muhatabı oldular. Şampiyonluk Kupasının Kulüp Yönetimine iletilmesi ile Kupa ile Antrenmana gelen Yöneticiler büyük bir heyecan ve mutluluk yaşanmasına da vesile oldular.

Gümüşsuyuspor U17 Yaş Grubu Takımı Antrenörü İhsan Eken, çok zorlu geçen bir sezon sonunda kazandıkları şampiyonluğun anlamlı olduğunu söylerken, “geçen hafta sonunda evimizdeki son maça çıkmıştık. Sultanbeyli Uzunderesepor maçından galibiyete ayrılmayı çok arzu etmemize karşın beraberlikle yetinmiştik. Bu skor da bizi şampiyonluğa taşımıştı. Yorucu geçen bir seznun emeğini şampiyonluk Kupası ile taçlandırmak bizlerin tüm yorgunluğunu sildi götürdü. Şampiyonluk Gümüşsuyuspor Camiasına hayırlı olsun” diye konuştu.

Gümüşsuyuspor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş ise yapmış olduğu değerlendirmede, “Bu sezon mutlulukların en büyüğünü bizlere yaşatan tüm futbolcu kardeşlerime ve antrenörlerimize teşekkürlerimi iletmek isterim. Tarihimizin en başarılı sezonu geçirdik. Şimdi tüm beklentimiz sahamızın biran önce yenilenmesi. Bu konuda zaten verilmiş bir söz vardı. Sanırım en kısa zamanda çalışmalar başlayacak. Yeni sezona yepyeni bir sahada yapacağımız antrenmanlar ile gireceğiz ” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyuspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"