Siyaset

Bir kişiyi değil bütün Beykoz'u davet etti

Bir kişiyi değil bütün Beykoz'u davet etti
26.01.2017 10:40
| | |
9223

Video galeri

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e sosyal medya üzerinden yaptığı davet karşılık buldu.

Yapılan Anayasa değişikliğinin referanduma gidecek olması sonucu sosyal medya üzerinde başlayan ‘evet’ kampanyasının alanı her geçen gün genişliyor…

Türkiye’nin tanıdık simaları kamera karşısına geçip muhtemelen nisan ayında yapılması planlanan referanduma ilişkin “EVET” kampanyasını ülke genelinde yaymaya çalışırlarken, bir kişi diğer bir kişiyi davet ediyor, böylelikle evet kampanyası dalga dalga yayılıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın kendisine yapmış olduğu davet üzerine kampanyaya dahil oldu…

Bu gün sabah saatlerinde kamera karşına geçen Başkan Yücel Çelikbilek, "Bugün yeni bir güne uyandık, 80 milyon insan gibi bnede Cumhurbaşkanlığı sistemine 'evet' diyorum... Değerli kardeşlerimi bu kampanyaya katılmaya ve 'evet' demeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Başkan Çelikbilek, kendisine davet gönderen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a teşekkür ettiği mesajında, Şile Belediye Başkanı Can Tabaoğlu'nu kampanyaya katılmaya davet ederken, "bütün gücümüzle varlığımızla Türkiye'nin geleceği için mücadele ederken, Cumhurbaşkanlığı sistemine evet demeye bütün halkımız davet ediyorum" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

     

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Yücel Çelikbilek, referandum 2017, Hasan Can, Can Tabakoğlu

reklam
1 Yorum
Hakan26.01.2017 19:00:47

Hayır lısı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"