Spor

Bir Federasyondan, bir Çelikbilek’ten

Bir Federasyondan, bir Çelikbilek’ten
2014.09.30 00:00
| | |
5532

Tekvando Türkiye Şampiyonu Berranur Çiftçi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Berranur’u kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Başkan Çelikbilek şampiyona tam altın hediye etti.

Beykoz Belediyespor sporcusu Berranur Çiftçi  Konya’da düzenlenen “Kayhan Aktar-Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”ndan altın madalyayla dönerek 10 yıl aradan sonra Beykoz’a altın madalya kazandıran ilk sporcu olmuştu.  

Şampiyonluğun ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret eden Berranur Çiftçi sevincini paylaştı. Berranur Çiftçi’yi ve antrenörü Osman Günaçtı’yı tebrik eden ve başarılarının devamın dileyen Başkan Çelikbilek hem genç sporcuya hem antrenörüne tam altın hediye etti. 

Sporu her alanda desteklediklerini söyleyen Başkan Çelikbilek: “Berranur başarısıyla göğsümüzü kabarttı. Sporu destekledikçe yeni başarıların geldiğini görmek bizleri de son derece memnun ediyor. Kızımızı yürekten kutluyor, kendisine ve hocasına başarılar diliyorum” dedi.

İlçede büyük bir sevinç yaşatan Berranur ise: “10 yıl aradan sonra böyle bir başarı elde ettiğim için çok mutluyum. Beni destekleyen ailem, hocalarım, kulübüm ve Başkanımız Yücel Çelikbilek’e çok teşekkür ediyorum. Yeni şampiyonluklar için azimle çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Atrenör Osman Günaçtı da: “Berranur Çiftçi’nin büyük başarılara imza atacak yetenekte bir sporcu. İstanbul’daki müsabakaların ardından Konya’da düzenenlenen Türkiye Şampiyonası’nda göğsümüzü kabarttı. Bu sonuç planlı ve programlı çalışmanın eseridir. Bundan sonraki yeni hedefimiz Avrupa Şampiyonluğu, çalışmalara şimdiden başladık” şeklinde konuştu. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Berranur Çiftçi, Kayhan Aktar, Minik, Tekvando, Şampiyon, Yücel Çelikbilek, Osman Günaçtı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"