Bir el de Dost Beykoz ekibi verdi

  • Güncelleme: 22.11.2013 00:11
  • Okunma: 5463 kez
  • Yorum: 0
Kars’ın Soylu Köyü’nde öğretmenlik yapan Özge Taşçı’ya ve 46 öğrencisine Dost Beykoz ailesi de şefkat elini uzattı.
Bir el de Dost Beykoz ekibi verdi

Kars’ın Soylu Köyü’nde 2011 yılından bu yana öğretmenlik yapan Özge Taşçı “eğitim yapılamaz” raporu olan okulunu Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve hayırsever Beykozluların çabalarıyla bölgenin en güzel köy okulu haline getirmiş ve tüm Türkiye bu haberi Dost Beykoz’dan öğrenmişti.

Başkan Çelikbilek, okulu çatısından, döşemesine kadar tamamen yenilemekle kalmamış, salıncaklı bir çocuk parkı grubu da göndermişti.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine Öğretmen Özge Taşçı Beykozlulara ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e hitaben bir mektup kaleme almıştı. Taşçı’nın babası Reşit Taşçı tarafından Dost Beykoz’a ulaştırılan duygu dolu mektup Beykoz’da büyük bir ilgiyle karşılanırken Dost Beykoz ailesi de Nestle’nin sponsorluğunda Soylu Köyü’ndeki 46 öğrenciye çikolata, defter, kalemlik ve kırtasiye seti gönderdi.

Kargoya verilen yardım kolilerinin Kars’a ulaştığı bilgisi kargo şirketinden teyit edilirken, pazartesi günü  (25 Kasım) okula teslim edileceği belirtildi.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, yapılan yardımla Nestle otomasyon Satışı Müdürü Ömer Kasap’a destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz