Bir Beykoz takımında iki duayen futbolcu

  • 0
  • 5189
Bir Beykoz takımında iki duayen futbolcu
Bir Beykoz takımında iki duayen futbolcu

İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grubunda 2023-24 sezonundaki ilk maçından üzgün ayrılan Ortaçeşmespor'da Kaptan Cemil Korkmaz ve Yılların deneyimi Kalecisi Emre Alev'den açıklamalar.

Yıllar sonra İstanbul Amatör Liglerinde kalede görev yapan Emre Alev takımı ne zaman ihtiyaç duyarsa göreve seve, seve geldiğine vurgu yaparken, "her takımın inişli çıkışlı grafikleri, sezonları olabilir. Ortaçeşme Spor Kulübü’nün futbolculuk hayatımdaki yeri çok farklı. Bu sezon kalede sıkıntı yaşanınca gelen teklif üzerine kaleye geçtim. Tabii ki bu maçı kazanmak isterdik. Karşımızda üst düzey oyunculardan kurulu bir takım vardı. Maalesef karşılamadan üzgün ayrıldık, elimden geleni yapma gayretinde oldum" ifadelerine yer verdi. 

Cemil Korkmaz, “kırmızı kart beni üzdü”

Yaklaşık 28-29 yıldır tüm yaş kategorilerinde Bordo-Beyazlı formayı giyen yılların deneyimi Cemil Korkmaz maç sonrası son derece üzgündü. Maçın 54. dakikasında gördüğü kırmızı kart ile oyun dışı kalan Kaptan bu karta tepkiliydi.

Cemil Korkmaz, “Ben ve rakip takımdan arkadaş aynı anda hamlemizi yaptık, ikimiz de yerde kaldık, sakatlık anı yaşadık. Ancak hala anlayamadığım şekilde kırmızı kart görmek beni üzdü, kanaatimce de yanlış bir karar verildi. Düşünün ki saha kenarındaki konuk takım ekibi bile ikimiz yerde iken kartı kime çıkardı diye bir birine sormuş.  Zaten kısıtlı bir kadromuz var. Kim kart görmek ister ki, o da ayrı bir konu. Bu zorlu süreçte takımımı yalnız bırakacak olmaktan dolayı son derece üzgünüm." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Emniyet Müdürlüğü konserleri kaçırmıyor
Önceki Beykoz Emniyet Müdürlüğü konserleri kaçırmıyor
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz