Kültür

Bilgili Hanımlar çoğalıyor

Bilgili Hanımlar çoğalıyor
2014.07.26 00:00
| | |
6014

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in projelerinden olan Bilgili Hanım Projesi kapsamında düzenlenen eğitim kurslarından mezun olan isimlere sertifikaları verildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in İstanbul dışında olması nedeniyle katılamadığı programa Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Nevim Çalışkan ev sahipliği yaptı.

Beytaş Genel Müdürü Haydar Çelik, Meclis üyesi Fatih Yılmaz, Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Dursun Ali Okudan ve Mahalle Muhtarı Ahmet Soylu’nda katılmış olduğu programda konuşan Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, kursiyerleri tebrik ederek, almış oldukları bilgileri doğru yerlerde kullanmaları durumunda son derece faydalı olacağını kaydetti.

Nevin Çalışkan, “Bilgili Hanım Sertifikasını hak ettiniz. Hepinizi kutluyorum. Ancak sizleri uyarmadan da geçemeyeceğim. Bu aldığınız bilgileri iyi yerlerde kullanın, zira yanlış kullandığınız da telafisi olmayan problemler çıkar. Ancak ben sizlerin bu bilgileri iyi yerlerde kullanacağınızdan eminim. Hepinize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu…

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Hanefi Dilmaç, Nevin Çalışkan, Bilgili Hanım

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"