Siyaset

Bilgehan Murat Miniç’ten ithamlara ağır cevap

Bilgehan Murat Miniç’ten ithamlara ağır cevap
04.01.2019 02:56
| | |
11310

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Dost Beykoz Yazarı Bilgehan Murat Miniç’e yönelik ithamlar Beykoz’da tepki çekti.

Süperhabertv isimli haber sitesinde, Bilgehan Murat Miniç’in FETÖcülükle itham edilmesi Beykoz’da tepkiyle karşılandı.

Bilgehan Murat Miniç’in yıpratılmaya çalışıldığı yorumları yapılırken, Miniç yapmış olduğu açıklamada zehir zemberek ifadeler kullandı:

Miniç açıklamasında şunları söyledi:

Kıymetli Beykoz Yerel Basını, Muhterem Beykozlular;

Dün Süperhabertv adlı İnternet haber sitesinde şahsımla alakalı çıkan bazı asılsız, çirkin ve alçakça ithamlar üzerine bir açıklama yapmak icab etti.

Sözümona haber sitesine göre, bizim yıllar evvel yapmış olduğumuz bazı sosyal medya paylaşımları üzerinden, güya fetöcü paylaşımlarımız olduğu haberi yapılmıştır. Haberin kaynağı ve söz konusu sosyal medya sayfaları, daha evvel 20 yıl hizmet verdiğim Şehir Hatları A.Ş'de çalışırken de önüme konulmuştu. Daha hiçbir yerde paylaşılmadan, aynı işletmede çalışan birileri tarafından sosyal medya hesaplarında paylaşılması da gösteriyor ki, insanların kutsalı olan ekmeğimizle oynayanlar, mobbingle bizi baskı altında tutacağını zannedenler, yine kendilerine yakışan metodla bizi karalamaya çalışıyorlar. 

Bu iddialar biz İBB'de çalışırken de bize soruldu. Kendilerine, onlar Zaman gazetesine abone iken ben hayatımda bir kere olsun almadığımı, kendi çocukları fetönün yurtlarında kalıp fetö okullarında okurken, benim çocuklarımı devlet okullarında okuttuğumu, 5 yıl taşeronlara Bank Asyadan maaş verilirken, benim hiçbir zaman hesabımın olmadığını anlattım. Benim bağlantım varsa Ülkü ocakları ile, Alperen Ocakları ile, Bbp ile bağım vardır. Bunu da herkes bilir. Bu işletmede kimliği belli olan bir adam varsa o da benim dedim. Operasyon Müdürü Hamit Erdoğan ve İnsan Kaynakları Müdürü Özcan Akgül şahittir, ve bu iftiralardan dolayı hiçbir ceza, uyarı, ihtar almadım. 

Üstelik ben, özelleştirme mağduru olarak kamuya dönme hakkımı kullanarak, (2. yedek sıradan gemici olarak sıkı bir FETÖ soruştuırmasından geçerek, bir yıl önce kamuda tekrar çalışmaya başladım.

Şimdi aradan yıllar geçtikten sonra, böyle ucuz numaralarla, kendilerini küçük düşürerek, girdiğimiz seçim yarışında bizi karalamaya çalışıyorlar. 

Ancak unuttukları bir şey var ki, güneş balçıkla sıvanmaz, biz Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nun talebesiyiz, bu çamur bizde tutmaz. Sizin alçakça numaralarınız Bilgehan Murat Miniç'e sökmez!

Bu haberi yapmadan Beykoz'da birilerini arayıp biraz araştırma yapsaydınız, örneğin Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç Bey'i, ya da MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman Bey' i, ya da kendi inandığınız herhangi bir kurumun Beykozda ki bir yöneticisini arayıp Bilgehan Murat Miniç kimdir diye sorsaydınız, bizim kim olduğumuzu öğrenirdiniz. Ancak haberin servis edilişi ve içeriğinden de anlaşılıyor ki, acemice, acele ile ve çamur at izi kalsın mantığıyla yapılmış bu haberin hiçbir dayanağı yoktur. 

Ben Beykoz'da doğdum, burada büyüdüm. Beni tanıyan herkes bilirki, Bilgehan Murat Miniç, Muhsin Yazıcıoğlu'nun talebesidir. Ben Alperenim, Ülkücüyüm, Türk Milliyetçisiyim. Şehit Liderimizin dediği gibi; 

Ben Türk'üm, Türk Ezansız olmaz!

Ben Türk'üm Türk Bayraksız olmaz!

Ben Türk'üm Türk Vatansız olmaz!

Ben Türk'üm Türk Hürriyetsiz olmaz!

Alperenlerden, Ülkücülerden, birileri askerlikten kaçarken gözünü kırpmadan devlet uğruna can veren Türk Milliyetçilerinden fetöcü, şucu, bucu çıkmaz. 

Böyle basit ve alçakça haberlerle ancak kendinizi küçük düşürürsünüz. Bizim için hırsız, ahlaksız, soyguncu, rüşvetçi, vs diyemezsiniz o yüzden bu yalanları uydurmaktan başka çareniz de yok. Ama unutmayın, size o zaman da söylemiştim, " Allah'ın adaleti şaşmaz ve onun azabı çetindir'

Bizler sizin gibi yıllarca fetöcülerle aynı yatağa girmedik, kol kola gezmedik. Bizler Ocakçıyız, Ocaklıyız. Müslüman Türk Milletinin yükselmesini dava edinen Akif'in ifadesiyle Asım'ın Nesli'yiz. Son sözlerimiz de yine onun satırları ile olacaktır;

"Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem, 

Gelenin hatrı için geçmişe kalkıp sövemem.

Kanayan bir yara gördüm mü, parçalanır ta ciğerim. 

O yarayı dindirmek için, kamçı yerim çifte yerim. 

Adam aldırma da geç git diyemem, aldırırım. 

ÇİĞNERİM, ÇİĞNENİRİM, HAKKI TUTAR KALDIRIRIM!

Beykoz Kamuoyuna Saygılarımla

Bilgehan Murat Miniç 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Bilgehan Murat Miniç, Süperhabertv, Açıklama

reklam
10 Yorum
kenan21.01.2019 10:04:47

serhat hayırdır muratın peşini bırakmıyon her yorumda varsın muhsin başkanı ölüncemi anladınız hukukun nedir muhsin başkanla bak bir başkan verildi birtane daha senin gibi fetöcü tröllere yerdirmeyiz. sen mertsen git ormana 550 villa nasıl musade ettiniz onu sor beykozda devlet okulları sorunu varken nun okullarına nasıl izin verdiniz onu sor vallahi de billahi de tallahi de fakir fukaranın cocukları kazanacak vesselam siz zalime zulme destek verenler şunu bilin dilsiz şeytan olmıyacağız. emine hanım hdp kol kola gezen sizler değilmisiniz ümraniyede halay ceken metin külünk ve siz değilmisiniz şimdide doğu perincek abinizin himayesine girdiniz doğutürküstana binali yıldırım terörist dedi cinin toprak bütünlüğü dedi apo piçine sayın denmesine sebeb siz değilmisiniz fetö ölseydi mezarına mum dikmeye gitmiycekmiydin. bakın elinizi vicadınıza koyun (varsa) bi düşünün he dilsiz şeytan olmayın hangi hatalarına hata dediniz. bilgehan murat miniçi sardırıyorsunuz madem rantcı mutaitlere işaamlarınıza söyleyin birazda gariban cocukları hizmet yapması için musade edin hadi reisinize söyleyin SON SÖZÜM EN MUHTAC OLANIN EN GÜZLÜDEN HAKKINI ALANA KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK. minic kardeşim yıllardır bilirim sizi dürüstlüğünüzüde size ihtiyacı var bu milletin allah yolunu acık etsin.

Serhat06.01.2019 15:41:33

Muhsin başkan hayatta olsaydı sana öyle bir tokat atardı ki, kendine gelir adam gibi çizgine dönerdin. Sen bunları yazdın mı yazmadın mı? Yazdıysan bu kadar yıl İbb de nasıl çalıştın? Bu da başka birilerine sorulması gereken soru

emine okutan06.01.2019 09:44:48

Fetönün kucağındaki partiden aday olmuşsun hdp ile dolaylı ittifak yapan partinin adayısın daha neyin efelenmesi bu

Hasan tas05.01.2019 06:06:03

Feto kismina birsey demedik ama HDP ile ittifak yapan bir partinin adayi olmayi nasil icine sindiriyorsun?

Sertaç Sağır04.01.2019 20:09:48

Henüz FETÖ daha FETÖ olmamış Fetullah Gülen Hoca Efendi iken, Eyyy okyanus ötesi gel denilirken, güç sevdalıları onlarla raks edip gaytan bıyık bırakırken, sen bunlara muhaliftin başkan. Bu arkadaşların nasıl insanları ekmekleriyle tehdit ettiklerini, ne kadar karaktersiz olduklarını, siyasette herşeyi yapabilecek karaktersizlikte olduğunu bu millet biliyor. “Lisedeyim ocağa geldim sen ordasın, o zamanlarda Ülkü ocakları dayak yiyenlerin güç kazanma alanı. Sana demiştim ki burayı doldurabiliriz başkan! Sen ise 100 tane boş adamdansa bir tane namazlı, vatansevdalısı, okumayı seven genç gelsin çünkü bu ocak leke kaldırmaz demiştin. Nasıl çizgini onlu yaşlarından beri bozmadığını biz biliyoruz ve biliyoruz ki davası hak olana Allah (c.c) yardım eder. Seni Beykoz’a hizmet ederken göreceğiz lakin hakkettiğin daha fazlasıdır gönlümüzde bilesin.

Coskun mehmet öztürk04.01.2019 19:46:24

Murat kardeşim.Güneş balçıkla sıvanmaz seni tanıyan tanır beykozun evladısın kimsenin gazına gelip acıklama yapmana gerek yok acıdan nefretden beslenenlere cevap verme temiz dürüst ve durusunla sen geeekşi cevabı veriyorsun zaten

Hüseyin Çetiner 04.01.2019 16:28:11

Yazıklar olsun seçim arefesine girildiği zaman ne kadar çirkinlik varsa yapılıyor. Sizi tanımam ben de İstanbul Times Gazetesive sokak röportajlarından çok izlenen İstanbul Times Tv Özel You Tube kanalının imtiyaz sahibiyim.Gelecek hafta Beykoza geleceğiz.. sizinle de tanışmak isterim.

Sadikoğlu04.01.2019 12:36:58

Millete b.k atanlar once suna cevap versin 1950 yilinda beykoza gelip vergi mukellefi olan ve arsa arazi beyannameleri veren insanin belediye arsivinde sicil dosyasi nereye gider kim ortadan kaldirir ne karsiliginda arsivden evrak kaybolur resim cekilmesine bile izin verilmeyen arsivden dosyayi kim ya da kimler arsivden araklar..buna bi cevap versinler

BARIŞ ÖĞÜNTÜRK04.01.2019 12:22:14

Ah Murat Kardeşim Vah Murat Kardeşim , Aynı Ocaklarda büyümüş biri olarak ve seni tanıyan biri olarak Senin Fetöcü olarak lanse edilmeni bende kaldıramam ve sorsalar senin nasıl bir arkadaş olduğunu en açık dille söyleyecek birileri arasında yer alırdım. Sorsalar !!! Murat Miniç kimdir diye ? BEYKOZ'UN SİYASİ ORTAMINDA ORADAN ORAYA SAVRULAN SİYASİ ZEMİNDE KENDİNE YER BULMAYA ÇALIŞAN BEYKOZLU BİR ARKADAŞIMIZ DENİLEBİLİR. YAKIŞTIRMALARA YER BIRAKMAMAK LAZIM. SANA FETÖ CÜ YAKIŞTIRMASINI YAPANLARI ALLAH (C.C) HAVALE ETMEK EN DOĞRUSUDUR. BURADA HESAP VERMEKTEN SIYIRANLAR ALLAH(C.C) HUZURUNDA HESABINI VERİR MERAK ETME. Tavsiyem odur ki iftira sebebiyle dava aç ve sonuna kadar git bu işin. bakalım arkasından hangi siyesiler hangi ABİ ler çıkacak hep beraber görelim.

Muammer Atmaca04.01.2019 11:32:49

İnsanların seveni cok olunca bir başarı ortaya çıkar. Bu başarıdan pay almak isteyenler alamayınca çamur atmaya baslar. Kim kimin yanında nerde olursa olsun, iftira ve rüyanın ne kadar çirkin ve yanlış olduğunu unutmamalı...... Sevgi ve saygılarımla.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"