Bilgehan Murat Miniç seçimden çekilecek mi?

  • 4
  • 9345

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldığı gerekçesiyle bir basın açıklaması yaptı.

Açıklamasında, şahsının seçimlere 3 gün kala çekileceğinin iddia edildiğini dile getiren Murat Miniç, “bunlar asılsız söylemlerdir” dedi.

İyi Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç yapmış olduğu yazılı açıklamasında, şu cümlelere yer verdi:

Kıymetli Beykozlular;

Yaptığımız seçim çalışmaları sırasında özellikle son günlerde sıklıkla karşılaştığımız bir yalan söylem sebebiyle bu açıklamayı yapıyorum.

Özellikle iktidar partisinin propagandasını yapanlar tarafından ortaya atıldığı duyumlarını aldığımız “Bilgehan Murat Miniç seçime 3 gün kala seçimden çekilecek.” iddiası kesinlikle yalandır.

Allah izin verir de ömrümüz vefa ederse 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere girmemize hiç bir güç engel olamayacaktır.

Korkularının boyutunu gözler önüne seren bu ve buna benzer kirli ve haysiyetsiz cümleleri ortaya atanlar iddiasını ispat etmezlerse şerefsizdir. Kişi karşısındakini kendi gibi görürmüş derler, bu yalanı ortaya atanlar bizleri de kendileri gibi satın alınanlardan sanıyorlarsa, kusura bakmasınlar Bilgehan Murat Miniç satın alınamaz ve dün olduğu gibi bugün de yarın da inandığı doğrular üzerine çıktığı hiç bir yoldan asla geri dönmez.

Biz 31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. Allah'ın izni ve Beykozluların desteğiyle de bu seçimi kazanacağız.

Bu Seçimi Beykoz’un Çocukları Kazanacak.

Sevgi ve Saygılarımla

İYİ PARTİ BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI / BİLGEHAN MURAT MİNİÇ

Ayasofya nedir?
Önceki Ayasofya nedir?
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (4 Yorum)

hakan (5 yıl önce)

Daha beykozun mahallelerini bilmeyen adam Beykoza benim sevdam diye geliyor. Birileride ona destek olmak için asıl seçilecek adamın seçimden çekileceğini söylüyor. ne hallere kaldık

Mücahit (5 yıl önce)

Kanka sen neden sürekli tehdit halindesin? facebooklarda ortaya tehdit savura savura seçim dönemi geçirdin. yok şerefsizsiniz yok bundan sonra gereğini yapacağım gibi saçma sapan sözler savuruyorsun ortaya. bu dekikanlılığı bir kere de "sizi Selahattin Demirtaşa'a benzetiyorum" diyen vatandaşa teşekkür eden desteklediğiniz Ekrem İmamoğlu'na karşı göstersen diyoruz.

aydın (5 yıl önce)

burhanettin sen niye zeytinburnu cocuğunu takip etmiyonda bu beykozlu cocugun peşindesin beykozu yedirmiycek bu cocuk size

burhanettin Özdemir (5 yıl önce)

Bir İnsan en çok neyi dile getiriyorsa onun yoksunudur ;)

Yorum Yaz