Siyaset

Bilgehan Murat Miniç BBP’den istifa etti

Bilgehan Murat Miniç BBP’den istifa etti
28.11.2018 20:58
| | |
3647

2014 Yerel Seçimleri’nde BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Bilgehan Murat Miniç partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerlerde AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile bir görüşme yapan Dost Beykoz yazarı Bilgehan Murat Miniç, yeni siyasi stratejisine yönelik her hangi bir değerlendirme yapmazken, istifa nedenlerinin kendisinde saklı kalacağını ifade etti.

2014 Yerel Seçimleri’nde almış olduğu oy oranıyla Beykoz’da ciddi manada tartışma konusu olan Bilgehan Murat Miniç, “uzun zamandır üyesi bulunduğum Büyük Birlik Partisi'nden bugün itibariyle istifa etmiş bulunuyorum.” dedi.

Bilgehan Murat Miniç, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “istifa sebeplerim şahsımda saklıdır ve yıllarca verdiğimiz kutlu mücadeleye olan inancımız adına camiada kalan, kalmayan bütün arkadaşlarımızla dostluğumuz, kardeşliğimiz bakidir” dedi.

Miniç, “İstifamız yalnızca siyasi bir kurumdandır, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ile olan dünyevi ve uhrevi hukukumuzda, duruşumuzda, dünya görüşümüzde bir değişiklik olması söz konusu bile olamaz. Hak bildiğimiz davada, Aziz Türk Milletinin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi

Murat Miniç, “Mevla hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Bilgehan Murat Miniç, BBP, İstifa

reklam
2 Yorum
Salih Emanet29.11.2018 21:16:13

Akparti den adaylığın hayirli olsun

Mustafa Kara29.11.2018 19:34:01

Kimsiniz kardeşim siz. Millete ne, siz nerden istifa ettiyseniz ettiniz. Kendinizi ne zannediyorsunuz? Bundan sonra hangi partiye gireceksiniz? Oradan ne zaman istifa edeceksiniz? Sahi kimsiniz siz?

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"