Bilgehan Murat Miniç Başkan oldu

  • 0
  • 9653
Bilgehan Murat Miniç Başkan oldu
Bilgehan Murat Miniç Başkan oldu
Bilgehan Murat Miniç Başkan oldu
Bilgehan Murat Miniç Başkan oldu

Türkiye'nin en önemli denizcilik STK'larından olan Beykoz Denizciler Derneği'nin Başkanlığı'na Dost Beykoz Yazarı da olan Bilgehan Murat Miniç getirildi.

Türkiye'nin en önemli denizcilik STK'larından olan Beykoz Denizciler Derneği'nin Başkanlığı'na Dost Beykoz Yazarı da olan Bilgehan Murat Miniç getirildi.

Daha önce Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunarak, gerçekleştirilecek Genel Kurul'da Beykoz Denizciler Derneği Başkanlığı'na aday olacağını duyuran Bilgehan Murat Miniç, oy birliğiyle Başkan seçildi.

 Üsküdar Uncular Caddesi'nde bulunan Dernek Merkezinde yaklaşık 300 kişinin katıldığı Genel Kurul toplantısında Murat Miniç, tek başına girdiği seçimlerden galip olarak çıktı. Başkan olarak seçildikten sonra sıcağı sıcağına Köşe Yazarı da olduğu Dost Beykoz'a demeç veren Bilgehan Murat Miniç, geçmiş yönetime ve eski Başkan Mesut Çört'e teşekkürlerini iletti. "Bundan sonra biz de denizcilik sektörüne faydalı olacak çalışmaları yapmaya devam edecek ve teslim aldığımız bu bayrağı daha uzaklara taşıyacağız" diyen Beykoz Denizciler Derneği Başkanı Bilgehan Murat Miniç, Yönetim Kurulu Üyeleri'yle birlikte çalışmalara en kısa sürede başlayacaklarını kaydetti.

Murat Miniç: “Şehir Hatları personelinin yüzde 90’ı Beykozlu…”

Bilgilendirici bültenler hazırlamasının yanı sıra Denizcilik Müsteşarlığı ile sürekli irtibatta olan Beykoz Denizciler Derneği, bundan sonra Bilgehan Murat Miniç'e emanet. Daha önce yaptığı açıklamada, İstanbul Şehir Hatları İşletmesi'nin kaptan, baş makinist ve personelinin yüzde 90'a yakınının Beykozlu olduğunu anlatan Dost Beykoz yazarı Murat Miniç, aday olmayı planladığı derneğin artık Başkanı... Mesut Çört'ten görevi devralan Bilgehan Murat Miniç'in oybirliğiyle Başkan olarak seçildiği Genel Kurul'a yaklaşık 300 kişinin katıldığı aktarıldı. Bilgehan Murat Miniç'in Beykoz Denizciler Derneği Başkanı seçildiği toplantıyı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in Danışmanlarından Yahya İpek'in de izlediği kaydedildi.

Öte yandan Başkan Murat Miniç, listesinde Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi olarak şu isimlere yer verdiği öğrenildi:

 

Asil Üyeler

Bilgehan Murat Miniç

Sedat Kesim

Hamza Doğruyol

Sabri Kılıç

Fatih Kırman

Turgut Uçar

Ahmet Okur

Orhan Tağa

Mubin Hut

Deniz Sefer

Haşim Kuru

Kerem Kan

Haşim Emir

Mehmet Aydın

Alpaslan Bulut

Yedek Üyeler

Çetin Korkmaz

Tayfun Tüysüz

Metin Çimen

Alkut Poyraz

Yunus Bayram

Halit Hilmi Süslü

Hasan Hebip

Vahdet Kuruderelioğlu

Can Çer

Muhammet Çakır

Hakan Teke

Sadettin Çil

Ali Menteşoğlu

Nazif Alarçin

Erdem Altun

Denetleme Kurulu

Osman Özdemir

İlker Baysal

Erkan Afan

Ekrem Özçelik

Murat Avşar

Haber Merkezi

Taner Mert: Artvinliler için göreve hazırım
Önceki Taner Mert: Artvinliler için göreve hazırım
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz