Siyaset

Bilal Erdoğan Beykoz’da görüntülendi

18.10.2015 17:22
| | |
6465

FETÖ ve Doğan medyası tarafından hakkında kara propaganda başlatılan Bilal Erdoğan, bugün sabah saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Beykoz’da kahvaltı yaptı.

FETÖ ve Doğan medyası tarafından hakkında kara propaganda başlatılan Bilal Erdoğan, bugün sabah saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Beykoz’da kahvaltı yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde İtalya'da bulunması malum medyada haber olmuş ve olayı provoke etmişlerdi. İddialara yanıt veren Bilal Erdoğan "Sadece korkaklar kaçar" demişti.

Bu yorumlar yapıldıktan çok geçmeden Bilal Erdoğan Beykoz'da bir cafede kahvaltı yaparken görüntülendi.

'SADECE KORKAKLAR KAÇAR'

Bilal Erdoğan'ın doktarası için İtalya'da bulunması geçen hafta malum medyanın gündem maddesiydi. Pralel medyaya yakın basın ve sosyal medyada "Kaçtı" yorumlarının yapıldığı haberlerle ilgili olarak Bilal Erdoğan sert bir açıklama yapmıştı.

Erdoğan, 2012′den beri ara verdiği doktorasını tamamlamak için geçici süreyle İtalya'da bulunduğunu belirterek, hakkında yapılan yalan haberler ve algı operasyonlarıyla ilgilenmediğini; avukatının, kişilik haklarına saldıranlara karşı hukuk mücadelesini başlatacağını söylemişti.

Erdoğan, "Ben sadece doktora için İtalya'dayım, fırsat buldukça ülkeme geliyorum ve geleceğim, doktora bitince ülkeme dönecek, inşallah son nefesime kadar da ülkemde yaşayacağım. Sadece korkaklar kaçar" dedi. Bilal Erdoğan, Washington'daki Johns Hopkins Üniversitesi'nde başladığı doktoraya 2009′dan itibaren İtalya'da devam ettiğini ancak sağlık sorunları nedeniyle 2012 yılında eğitimine ara verdiğini dile getirmişti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber Gazetesi, Bilal Erdoğan, Kahvaltı

reklam
3 Yorum
Selami19.10.2015 19:22:39

Bu kadar yalakalık yapmayın.

Nuri Ceyhun Çolak19.10.2015 00:51:10

Milleti akp seçmeni gibi saf mı sandınız? İnsanlar buna inanır mı? Ne bilelim burası Beykoz? Ne bilelim Beykoz olsa bile eski tarihli olmadığını? Önce, buna siz nasıl inandınız da haber yaptınız? Bu fotoğrafları size yollayan neresi olduğunu da söyleseydi de onuda yazsaydınız.

hatice18.10.2015 22:24:00

İtalyada ne üzerine doktora yapıyormuş hiç kimse bahsetmiyor ? imam hatip lisesi mezunu değil miydi bilal bey?

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"