Ekonomi

Beytaş Kanlıca Teras Cafe açıldı.

Beytaş Kanlıca Teras Cafe açıldı.
2014.09.06 00:00
| | |
8957

Beykoz Belediyesi’nin iştirakleri arasında yer alan Beytaş AŞ, Kanlıca’da kafeterya açtı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ın yapmış olduğu açılışa Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç Yüksel Baki, Metin Torun, Suphi Uçak ve Nevin Çalışkan’ın yanı sıra Tokatköy Mahalle Muhtarı Erkan Atagün, Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Ahmet Soylu, Meclis üyeleri Yusuf Koç, Yalçın Çolak, Nevzat Oral, Özkan Ayduğan, Birzat Mermer ve çok sayıda AK Partili katıldı.

Açılışta konuşan Kanlıca Mahalle Muhtarı Refik Zengin, “Böyle önemli bir mekanın açılışını yapıyoruz. Ben bize ve bize bu tip hizmetleri veren başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Beytaş Genel Müdürü Haydar Çelik ise, Beytaş’ın tesislerinin bir bir çoğaldığını ifade ederek,“Bugün yine çok önemli bir tesisimizin açılışını yapıyoruz. Bu tesis Kanlıca’ya renk getirdi. Dinlenebilecek çok güzel bir yer oldu. Tüm Kanlıcalılara hayırlı olsun” dedi.

Çelikbilek’ten Kanlıca halkına sitem…

Kanlıca halkının açılışa ilgi göstermesine sitem eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelibilek, Kanlıca’ya çok güzel bir tesis kazandırdıklarını, Kanlıca halkının bu tesise sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Vatandaş ilgi göstermese de yorulmadan çalışmaya davam edeceklerini ifade eden Başkan Çelikbilek,  “ilgi yoksa biz bu hizmetleri niye yapalım. İnanın insanın şevki kırılıyor. Hiç ilgi duymayan insanlara nasıl hizmet götüreceğiz. Ben sizlerin gösterilen ilgisizliğe rağmen bu tesisin hayırlı olacağına inanıyorum” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Haydar Çelik, Kanlıca, Yücel Çelikbilek, Beytaş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"