BEYMEZ ziyaretlerine devam ediyor

  • 0
  • 4404
BEYMEZ ziyaretlerine devam ediyor
BEYMEZ ziyaretlerine devam ediyor
BEYMEZ ziyaretlerine devam ediyor
BEYMEZ ziyaretlerine devam ediyor

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) siyasi parti ve çeşitlik sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk Yönetim Kurulu üyeleri Yalçın Çolak ve Sinan Çıtlak ile birlikte Beykoz Giresunlular Derneği ve Deva Partisini ziyaret etti.

Meclis Üyeleri Derneği’nin önemini anlatmak adına ziyaretlerine devam eden Erdal Öztürk, BEYMEZ’in Beykoz’un siyasi hafızası olması nedeniyle en çok sahip çıkılması gereken kuruluşu olduğuna vurgu yaptı.

BEYMEZ Heyeti ilk durakları olan Beykoz Giresunlular Derneği’nde Başkan Hayrullah Usta ve diğer yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Beykoz Giresunlular Derneği’ne yapılan tanışma faslından sonra karşılıklı olarak kurumların faaliyetleri ve amaçları konuşulurken, aynı zamanda BEYMEZ Yönetiminde yer alan Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta, Giresunluların Beykoz’da seçmen olarak ilk sırada yer aldığını ve bu sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini kaydetti.

Ziyarette Beykoz’un sorunlarına yönelik neler yapılabileceğini yönelik istişare etme kararı alındı.

Deva Partisi ziyareti de hoş bir ortamda gerçekleşti. Deva Partisi İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ziyaretten memnuniyet duyduğunu kaydetti. Genç isimlerden oluşan Deva Partisi yöneticileri ile siyaset ağırlıklı sohbet yapılırken, genç yöneticiler BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk’e çeşitli sorular sordu.

Öztürk sorulan sorular karşısında Beykoz’un dününü, bugünü ve geleceğini anlatırken, genç yöneticiler de başarılar diledi.

Haber Merkezi

Yorulduk
Önceki Yorulduk
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz