BEYMEZ işe iktidardan başladı

  • 21.09.2021 19:46
  • Güncelleme: 21.09.2021 19:47
  • Okunma: 2907 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Aydın ve AK Parti İlçe Başkanı Dilmaç'ı ziyaret etti.
BEYMEZ işe iktidardan başladı

Temmuz ayının başında gerçekleştirilen kongrede Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği'nin yeni başkanı Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk olmuştu.

BEYMEZ'in yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette BEYMEZ'in neden ve hangi amaca hizmet etmek için kurulduğu, bundan sonraki yol haritasının nasıl olması gerektiğine ilişkin fikir teatisinde bulunulurken, bugüne kadar derneği yaşadığı süreç de değerlendirildi.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, BEYMEZ'in bir örneğinin olmadığını ve Beykoz'da böyle bir sivil toplum kuruluşunun mevcudiyetinden memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Aydın, "Beykoz'a belediyecilik çerçevesinde hizmet eden isimlerin statüsü fark etmeksizin bir arada olmasını sağlayan BEYMEZ'e, Yönetim Kurulu'na ve üyelerine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

BEYMEZ'e henüz üye olmadığını hatırlatan Aydın, en kısa sürede üyelik işlemlerini gerçekleştireceğinin de sözünü verdi.

BEYKOZ'in faaliyetlerine devam eden bütün siyasi partilerin ortak çatısı olma misyonunu sürdürdüğünü söyleyen Dost Beykoz Yazarı ve Dernek Başkanı Erdal Öztürk, "Biz bu konudaki istikrarımızın bozulmaması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Murat Aydın'ın ardından AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ı da makamında ziyaret etti.

Kavacık'taki İlçe Merkezi'nde gerçekleşen ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hanefi Dilmaç, "Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (BEYMEZ) Başkanı Erdal Öztürk’ü beraberindeki heyetle birlikte misafir ettik. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ziyaret, BEYMEZ

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz