BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk kızını İngiltere’ye gelin verdi

  • 30.08.2021 18:23
  • Güncelleme: 31.08.2021 08:51
  • Okunma: 33429 kez
  • Yorum: 0
Dost Beykoz Yazarı ve Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) Başkanı Erdal Öztürk’ün kızı Eda Öztürk Sarıyer’de yapılan düğünle dünya evine girdi.
BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk kızını İngiltere’ye gelin verdi

Sarıyer Bahar Country’de yapılan düğün törenine Beykoz’dan seçkin bir davetli topluluğu katılırken, Erdal ve Türkan Öztürk çifti konuklarını kapıda karşılayarak yakın ilgi gösterdi.

Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk, tek kızı olan Eda Öztürk’ü Bulgar Göçmeni Türk asıllı İngiltere vatandaşı olan aileye gelin verdi.

Düğün ve nikah Sarıyer Bahar Country’de birlikte yapıldı. Öztürk ailelerinin düğün törenine; Beykoz’dan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Meclis Üyesi Nazım Keskin, Beykoz Vakfı Başkanı Adem Çalışkan, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı İsmet Konca, Coşkun Tosun, Ali Bilir, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Yüksel Baki, Mustafa Çelikbilek, Birzat Mermer, Beykoz Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta ve Mahir Taştan gibi isimler katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri Sadullah Kabahasanoğlu ve Cemal Yavuz üstlendi.

İş yoğunlukları nedeniyle düğün törenine katılamayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve iş insanı İsmet Acar çelenk göndererek genç çiftleri tebrik etti.

Eda ve Mert Öztürk çifti konuklar huzurunda mikrofona “evet” diyerek evlenmeyi kabul ettikten sonra yine davetliler huzurunda birlikte dans ettiler. Mutlulukları yüzlerine yansıyan genç çiftler konuklardan da yoğun ilgi gördü. Erdal ve Türkan Öztürk çiftli kızlarını gelin vermenin hüznünü yaşasa da, bu günleri görmenin sevinciyle heyecanlı oldukları görüldü.

Eda ve Mert çifti düğünün ardından balayı için Fas’a gitti. Oradan da yaşayacakları yer olan İngiltere’nin Londra şehrine gidecekleri öğrenildi.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Eda Öztürk, Düğün, Londra

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz