Spor

Beykozsporun imdadına Karasalkım yetişti

Beykozsporun imdadına Karasalkım yetişti
2014.08.05 00:00
| | |
7219

Pazar Günü Edirne deplasmanında Edirnespor Gençlik ile karşılaşacak olan Beykoz 1908 A.Ş.de, deplasman giderlerini karşılayacak isim belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Beykozspor gecesi ile ilgili en fazla bilet satın alan isim olan eski Başkanlardan Selahattin Karasalkım’a teşekkür plaketi verilmişti. Beykozspor Başkanı Zeki Aksu’nun plaket verdiği Karasalkım Beykozspor’a her fırsatta yardımcı olacağını ifade etmişti.

Edirnespor Gençlik müsabakasının hazırlıklarını yarın (Cumartesi) yapacağı ter idmanı ile tamamlayacak olan sarı-siyahlılar ardından tesislerde dinlenmeye çekilecek. Maç kadrosunun açıklanmasının ardından Pazar Sabahı yani maçın oynanacağı günün sabahı Edirne deplasmanı için Otobüsle yola çıkılacak. Bu karşılaşma öncesinde takımı 1 gün önceden Edirne’ye götürüp bir Otelde kamp yapmayı düşünen yönetim kaynak bulamazken, yolculuk için Ulaşım gideri ve diğer harcamaları Selahattin Karasalkım’ın üstlenmesi ise sürpriz oldu. Sabah 07.30 da Tesislerden hareket edecek olan Beykoz 1908 A.Ş.Futbolcuları yol yorgunluğunu atmadan 13.30 da maça çıkmak zorunda kalacak.

Geçmiş yıllarda Kocaeli gibi yakın deplasmanlar dışında her maç öncesi gidilecek kentte 1 günlük de olsa Otelde kamp yapan sarı-siyahlıların içine düştükleri bu durum camiada üzüntüye neden olmakta.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 A.Ş., Selahattin Karasalkım, Zeki Aksu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"