Beykozspor Yılmaz Vural'a neden verilmedi?

  • 1
  • 18803
Beykozspor Yılmaz Vural'a neden verilmedi?
Beykozspor Yılmaz Vural'a neden verilmedi?
Beykozspor Yılmaz Vural'a neden verilmedi?
Beykozspor Yılmaz Vural'a neden verilmedi?

360 TV'de Tele Gol programına konuk olan teknik direktör Yılmaz Vural, bir dönem tartışma konusu olan Beykoz 1908 AŞ'nin kendisine neden verilmediğini anlattı.

360 TV'de Serhat Ulueren'ın hazırlayıp sunduğu Telegol Programına konuk olan ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural, Beykoz 1908 AŞ futbol takımının kendisine verileceğini ve daha sonra neden vazgeçildiğini anlattı. 107 yıllık Beykozspor'un şu anda İstanbul Süper Amatör Lig'de oynadığını duyan Yılmaz Vural şaşkınlığını gizleyemedi.

Galatasaray formasıyla ilk gol Beykoz'a

19.08 Dünya Beykozlular Günü'nden de görüntülerin yer verildiği programda, eski Galatasaraylı futbolcu olan Engin Verel'de Galatasaray formasıyla ilk golü Türkiye Kupası maçında Beykoz'a kafayla attığını anlattı.

Ünlü Teknik adam Yılmaz Vural'da Beykoz'da üç dört yıl önce yaşadığı durumu anlatarak, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in kendisini çağırdığını ve, "hocam gel bu takımı sana verelim" dediğini söyledi.

Bu söz üzerine çalışmalara başladıklarını ekonomik bilançoyu çıkardıklarını, Beykoz'un önde gelen isimleri ve taraftarla da görüştüklerini söyleyen Yılmaz Vural, son dakikada Başkan Çelikbilek'in, kendisine;  'biz siyaset yapıyoruz. Akil adamlarla bir daha konuşalım. Yanlış bir şey olmasın... ' dediğini kaydetti.

Görüşme sonrasına Beykozspor 1908 AŞ'nin, daha önce olduğu gibi Zeki Aksu'nun Başkanı olduğu Beykoz Spor Kulübü Derneği'ne verilmesinin kararlaştırıldığını söyleyen Yılmaz Vural, "Beykoz takımını eğer o dönem bize vermiş olsalardı daha iyi olurdu" dedi.

O dönemde Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar'ında kendisine destek verdiğini ifade eden Yılmaz Vural, "Beykozspor'a yazık oldu" dedi.

Haber Merkezi

Beykoz'da siyasiler 1 Kasım 2015 Seçimleri’nden umutlu
Önceki Beykoz'da siyasiler 1 Kasım 2015 Seçimleri’nden umutlu
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (1 Yorum)

sercan (9 yıl önce)

klübün kuruluş tarihi ile birlikte başlıyor bizim beykozlu oluşumuz. 1908 yılı itibari ile 3 kuşak BEYKOZLUYUZ BİZ. bu takımı 5 6 sene evvel yılmaz vurala vermeyen o kişiler kimlerse şimdi yanlış yaptıklarını anlasınlar ve yaptıkları hiçbir girişimin doğru olmadığını bilsinler. adam bir zamanlar gıpta ile gelip maçlarını izlediği kulübün şimdi hangi ligte oynadığını bile takip edemeyecek kadar vasat seviyede yönetiyorlar.

Yorum Yaz