Spor

Beykozspor Teknik Direktörü istifa etti

Beykozspor Teknik Direktörü istifa etti
2014.08.06 00:00
| | |
6614

Hafta sonunda Balıkesir Ayvalık deplasmanından farklı bir mağlubiyetle dönen Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Direktörü Sabahattin Ömür görevinden istifa etti…

Geçen sezon U-17 ve U-19 Yaş Grubu Takımları’ndan sorumlu Antrenör olan Ömür, sezon başında A Takımda göreve başlamıştı. Sabahattin Ömür yönetiminde 7 karşılaşmaya çıkan sarı-siyahlı ekip bu maçlardan 4 tanesinden mağlup ayrılmış iken birer tane de beraberlik ve galibiyet takımın hanesine yazdırmıştı.

Sezon başında kendisini göreve getiren Beykoz 1908 A.Ş. Yönetim Kuruluna teşekkür eden Ömür, “Maalesef kısıtlı imkânlar ile çok sevdiğim kulübüm için bir şeyler yapma düşüncesinde olduk. Transfer edebildiğimiz isimlerin yanına genç arkadaşları da ilave ederek sezona giriş yaptık. Bazı maçlarda hiçte hak etmediğimiz puan kayıpları yaşadık. Üst üste gelen puan kayıplarının ardından görevi bırakmamım çok sevdiğim kulübüm için daha iyi olacağı kanaatine vardım. Göreve başlarken gerçekten de şartları bilerek geldik, imkanların kısıtlı olması sebebi ile beklediğimiz isimleri kadroya dahil edemedik. Medyada çıkan ifade ile giydiğimiz -Ateşten gömleği- bugün çıkarmak icap etti. Şahsım olarak bana güvenip takımı teslim edene ve istifa kararımın ardından kendilerinden böyle bir talep gelmediği ifadesini samimiyetle ileten Beykoz 1908 A.Ş.Yönetimine teşekkürlerimi iletmek isterim. Şartlar ne olursa olsun ben de bir Beykozluyum ve her zaman için de destek olamaya devam edeceğim” diye konuştu.

Sarı-siyahlı yönetim ise yapmış olduğu açılamada Sabahattin Ömür’ün görevi bırakma karını saygı ile karşıladıklarını ifade ederken, “Sabahattin Hocamız içimizden gelen biri bir Beykozlu olarak görevi kabul ederek elinden geldiğince katkı sunma gayreti içerinde oldu. Bu ana kadar ki göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkürlerimiz ilettik. Kararına saygı duymaktan başka yapacak bir şey kalmadı. Hafta sonunda oynanacak olan Bursa Yenişehirspor müsabakasına kadar yeni bir isim ile anlaşma yolu arayacağız.” şeklinde açıklamada bulundu.

Spor Servisi/Talip Ercan

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 A.Ş, İstifa, Sabahattin Ömür

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"