Spor

Beykozspor taraftarları geleceğe yatırım yapıyor

Beykozspor taraftarları geleceğe yatırım yapıyor
21.09.2018 11:58
| | |
3433

Beykozspor'un taraftar gurubu Boğazın Yargıçları, türbinlerde esip gürlerken, sosyal alanda da geleceğe yatırım yapıyor.

Boğazın Yargıçları bazen türbinlerde, bazen okullarda bazense sokaklarda çöp toplarken kendini gösteriyor.  

Beykoz İlçesinin en değerli ve tanınan markalarından biri konumunda olan Beykoz Spor Kulübü, 2018-19 Sezonunda mücadeleye çıktığı İstanbul Süper Amatör Ligde bir yandan müsabakalarına devam ederken, diğer yandan ise tribünlerinin sesi soluğu olan – Boğazın Yargıçlarının – bu sezon sergilemeye başladığı farklı bir kimlik ile de dikkatleri fazlası ile çekmekte.

Ahmet Akman ve Murat İlhan’ın Liderliğinde tabiri caizse taşın altına elini koyan ve yeni sezon için yapılan transferlere önemli maddi katkılarda bulunan grup şimdi de bu sezon sıklıkla görmeye alışacağımız gibi Sosyal Sorumluluk Projeleri ile de gündeme gelmeye başladı. Bu kapsamda ilk örneklerden birisi Beykoz Eğitime Destek Derneği ile ortaklaşa yapılan proje dahilinde İlçemiz Değirmendere Mahallesinde (Köyünde) bulunan okulun öğrencilerine yeni Eğitim-Öğretim Dönemi için yapılan yardımlar idi.

Değirmendere Mahallesinde bulunan Firuz Bey İlköğretim Okuluna bir ziyaret gerçekleştiren Boğazın Yargıçları Grubu Üyeleri okul öğrencilerine Kırtasiye Malzemelerinin yanı sıra Beykoz 1908 Takımının şapka ve atkılarını da armağan etti. Boğazın Yargıçları Grubu Liderleri Ahmet Akman ile Murat İlhan konuya ilişkin yapmış oldukları ortak açıklamada: "Bilindiği üzere 2018-19 Sezonu Beykoz için bir -Diriliş Sezonu-anlamı taşımakta. 110 Yıllık Efsanenin takımının üst liglerde mücadele etmesi yönünde ilk adımları hep beraber attık. Bizler tribünlerden gerek iç gerekse de dış saha maçlarında takımımıza büyük desteği sunmaya devam edeceğiz. Öte yandan bu sezon Boğazın Yargıçları olarak birçok projemizi hayata geçirmek için ciddi anlamda mesai harcamaktayız. Nitekim bu kapsamanda ilk örneklerinden birini Paşamandıra Mahallemizin Okulunu ziyaret ederek başlatmış olduk. Çok güzel bir ortam oluştu. Beykoz Eğitime Destek Derneği ve Değerli Başkanı Gülay Demirel ile ortak yürüttüğümüz bir sosyal sorumluluk projemiz ile renkli görüntülere de imza atılmış oldu. Bundan sonrada sadece tribünlerde değil Beykoz İlçesi Sosyal Hayatında da bir birinden değişik projelerimiz ile dikkatleri çekmekte kararlıyız. İlk Projemizde ilçe merkezimize uzak bir okulu tercik ettik, yarının gençlerine, büyüklerine Beykoz Spor Kulübünün olduğunu ve 110 yıllık bir mazisinin olduğunu da anlattık Bu vesile ile yeni eğitim-öğretim döneminin ilçemizde görev yapan tüm öğretmenler ile birlikte öğrencilerimiz için de hayırlı-uğurlu-başarılı olması dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Boğazın Yargıçları

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"