Beykozspor'da kongre... Zeki Aksu yola devam

  • 25.05.2019 17:49
  • Güncelleme: 25.05.2019 18:03
  • Okunma: 7819 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Spor Kulübü Derneği Olağan Kongresi yapıldı. Zeki Aksu çeyrek asır sürdürdüğü kulüp başkanlığına devam edecek…
Beykozspor'da kongre... Zeki Aksu yola devam

Kavacık Park Inn By Radisson Oteli Atlas Balo Salonunda gerçekleşen kongrede Zeki Aksu yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Beykoz Spor Kulübü Derneği’nin kongresine; Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Güzeci, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, KAS-DER Beykoz Başkanı Süleyman Çalık, Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, 31 Mart seçimleri CHP Beykoz Belediye Başkan adayı Coşkun Tosun ve kongre üyeleri katıldı.

Ali Bilir’in Divan Başkanlığını yaptığı toplantıda gerekli çoğunluk sağlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra raporlar okundu, oylamaya sunuldu.

“Bugün Beykoz’u yükseltme günü”

Kulüp Başkanı Zeki Aksu, “Bugün Büyük Beykoz’u yükseltme, yüceltme günüdür. 111 yıllık tarihi kulübümüzü yükseltmek için mücadelemiz devam edecektir. Stadımızın yapımında emeği olan başta geçmiş dönem Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek’e teşekkür ediyoruz. Uzun yıllar kullandığımız tarihi binamızı yeniden kazandırılmasını, hangi siyasi görüş olursa olsun istiyoruz, talep ediyoruz.  Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın döneminde geçmiş parlak dönemimize yeniden kavuşacağımıza inanıyorum” dedi.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez,  Beykoz anılarını, çocukluğunu ve Beykoz spor’da top koşturduğu tarihleri anlattı.  Düşmez tarihi Beykoz spor binası için, “Beykoz Spor Kulübü ağırlıklı ve Beykoz’daki bütün kulüplerin kullanacağı bir bina olmasını istedim ve isterim. Bu anlamda, Beykoz birlik ve beraberlik içinde olmalıdır” dedi.

Dilek ve temenni konuşmalarından sonra tek aday Zeki Aksu açık oylamayla yeniden Beykoz Spor Kulübü Derneği Başkanı seçildi.

Yönetim Kurulu Asil:

Muhammed Talha Enis,

Gökhan Karagöz,

Ergin Tüfekçi,

Ayşe Coşkun,

Salih Dursun,

Seyfullah Ağasakal,

Sedat Ali Emanet,

Alaattin Kılıç (Ali oğlu),

Mehmet Bilir,

Burhan Kırışman,

Mustafa Atilla Sipahioğlu,

Hamza Koçal,

Mesut Ekici

Mustafa Yarımbaş.

Denetleme Kurulu Asil:

Yılmaz Güzeci,

Av. Kemal Kaya

Safter Eroğlu.

İstanbul Amatör Kulupleri Federasyonu Delegesi:

Zeki Aksu,

Cüneyt Pulant

Eser Öktem.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Kulübü, Kongre, Zeki Aksu