Beykozspor'da kombineler satışa çıktı

  • 0
  • 7895

Beykozspor 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı bir duyuruyla Beykozspor'un kombinelerinin satışa çıkarıldığını açıkladı.

Aksu’nun açıklamamsına göre, Beykozspor'un futbol ve basketbol takımlarının giderlerinin karşılanması için taraftarların talep edeceği bedende orjinal formalar 120 lira bedelle satışa çıkarılırken, formaların arkasında istenildiği gibi isim ve numara da yazılarak sipariş eden kişinin adresine teslim edileceği bildirildi.

Satışa çıkarıldığı duyurulan ürünler arasında; Paşabahçe Stadı'nda yeni yapılan VIP tribün için VIP kombine kartları da var. Basketbol ve Futbol maçları için geçerli olacak kombine kartların ücretleri ise VIP kombine kart 200 lira, normal tribün kart 100 lira olarak belirlendi.

Başkan Zeki Aksu, geçtiğimiz günlerde 19 Ağustos Dünya Beykozlular Günü'nü kutlayan, Beykozsporlu taraftarlardan kombine ve forma satışına kayıtsız kalmamalarını istemişti. Forma ve kombine kartların bedelleri peşin olarak ödenebileceği gibi Beykozspor 1908 A.Ş.'nin banka hesaplarına da yatırılabilecek.

Öte yandan, satılacak ürünlerin bedeli makbuz karşılığında Kulüp Müdürü Eser Öktem tarafından da alınabilecek.

Ayrıca Kulüp Yöneticileri, zor günler yaşayan Beykozspor 1908 A.Ş.'nin sporseverlerin destekleriyle güzel günler yaşayacağına inandıklarını belirtiklerini açıklamada, bu duyurunun Beykoz'a gönül veren herkesin sosyal medya hesaplarından paylaşılması istendi.

Beykoz Spor Kulübü Paşabahçe Yapı Kredi Bankası Hesap Bilgileri
Şube Kodu: 00260
IBAN NO: TR52 0006 7010 0000 0086 682824
İLETİŞİM: [email protected]

Haber Merkezi

Kanlıca üvey evlat mı?
Önceki Kanlıca üvey evlat mı?
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz