Beykozspor'da kombine satışı başladı

  • 0
  • 10317

Beykoz 1908’de, 2018-19 Sezonu için kulübe gelir sağlamak amacı ile kombine satışına başladı.

Beykoz Spor Kulübü Derneği ve Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, yaptığı açıklamada, "Bu sezonun çok farklı geçmesini bekliyoruz. Uzun süredir ayrı kaldığımız Beykoz Stadına dönüş için artık günleri saymaya başladık. Beykoz Belediyesi ve TFF tarafından ortaklaşa yapılan çalışmalarda artık sona gelindi. Önümüzdeki günlerde saha zeminine çimlerin serilmesine başlanılacak. Tabii ki Beykozspor’a gönül veren herkes gibi bizlerde büyük heyecan yaşamaktayız. Burada oynamak çok farklı, manevi havası bir başka.." diye konuştu.

Beykoz 1908’in zorlu lig maçları öncesinde ilçede yaşayan her kesimden destek alması gerektiğinin altını çizen Başkan Aksu, "Bizler yönetim olarak elimizi yıllardır taşın altından çekmedik. Bu yolda her zaman için en büyük destekçilerimiz, gerçek manadaki Beykoz sevdalılarıdır ki onlar karşılık beklemeden kulüplerinin yaşadığı zor günlerde hep yanlarında olmuşlarıdır. Bu sezon öncesinde de bir dizi çalışma başlattık ve halen de devam ediyor. Öncelikle üyelik seferberliğimiz uzun süredir sürüyor. Bunun için tüm Beykoz sevdalılarını, Beykoz Spor Kulübü Derneğine üye olmaya mevcut üyelerin de aidatlarını muntazaman yatırmalarını rica ediyoruz. Kulübümüze ilk kez üye olacak isimlerden 1000, 1 Yıllık üye aidat toplamı ise 120 lira. Yani toplamda 1120 Lira talep ediyoruz. Ondan sonra ise her yıl üyelik aidatımız 120 lira olarak devam edecek. Her şey Beykoz’un geleceği için” ifadelerini kullandı.

Başkan Zeki Aksu, 2018 - 2019 sezonu için Beykoz Stadı'nda oynanacak müsabakalar için kombine kartların bastırıldığını da belirtirken, "Yeni sezon için 3 ayrı kombine kartımızın satışı başladı. Bunlardan birincisi VIP Kombine Kart ve 200 Liradan satışa sunuldu. İkincisi taraftar Öğrenci Kart adı altında 50 Liradan ve bir üçüncü kartımız ise Taraftar Kart ve o da 100 Liradan satılıyor." dedi.

İrtibat Numarası: 0542 234 6058

Banka hesap numarası

Beykoz Spor Kulübü Derneği Paşabahçe Yapı Kredi Bankası
IBAN NO
: TR 520006 7010 0000 0086 68 28 24

Spor Servisi

Rüzgarlıbahçespor'da yeni sezon başladı
Önceki Rüzgarlıbahçespor'da yeni sezon başladı
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz