Beykozspor’da Çankırı Demir hazırlığı

  • 1
  • 8109
Beykozspor’da Çankırı Demir hazırlığı
Beykozspor’da Çankırı Demir hazırlığı
Beykozspor’da Çankırı Demir hazırlığı
Beykozspor’da Çankırı Demir hazırlığı
Beykozspor’da Çankırı Demir hazırlığı

Serdar Gürbüzer'in çalıştırdığı takım EBBL İlk etap karşılaşmalarında grubunu 4. sırada tamamlayıp ikinci etap karşılaşmalarında oynamaya hak kazanmıştı.

EBBL D Grubunda mücadele eden Beykoz Basketbol Takımı geçen hafta sonunda oynadığı ve mağlubiyeti ile tamamlanan Kırklareli Belediyespor maçının stresini atmaya çalışıyor. Bu maçın ardından Liderliği Çankırı Demirspor'a bırakan sarı-siyahlı ekip, hafta sonunda aynı ekip ile deplasmanda zorlu bir müsabakaya çıkacak. 

Serdar Gürbüzer'in çalıştırdığı takım EBBL İlk etap karşılaşmalarında grubunu 4. sırada tamamlayıp ikinci etap karşılaşmalarında oynamaya hak kazanmıştı. İlk etapta da inişli-çıkışlı bir grafik çizmesi ile bilinen Beykoz ikinci etapta da ilk 4 takım arasına girmek zorunda. Hafta sonunda çok iyi başladığı Kırklareli Belediyespor maçında sonradan oyundan düşen, motivasyonu kaybeden takım şok bir yenilgi alarak tribündeki az sayıdaki taraftarını da üzmüştü.

22 Şubat Pazar günü Çankırı deplasmanında Lider Çankırı Demirspor ile karşılaşacak olan sarı-siyahlı ekipte antrenmanlar devam etmekte. Beykoz bu sezon başında yepyeni bir kadro ile yola çıktıktan sonra Mert Balkan-Ali Kemal-Kaan Akıncı ve Çağın ile yolları ayırmıştı. 2.Etap maçları öncesinde kadrosunu İstanbulspor'dan Emir Obalı, Acıbademspor'dan Buğra Dülçekçi, Pertevniyal Sigortam Net'ten İsmet Görke Kalaylı, UPS'den Özgün Çamkuşu ve İstanbul DSİ'den M.Eren Kaya ile takviye eden takım ilk 4 için avantajını korumakta.

EBBL kapsamında yurdun 7 bölgesinden de takımların aynı gruba verildiği ligde Beykoz'u uzak deplasmanlar beklemekte. Hafta sonunda gideceği  Çankırı Deplasmanı dışından, Diyarbakır Bağlar Belediye, Kırklareli Belediye, Ankara Başkent Karşıya deplasmanlarına da gidecek.

Spor Servisi

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykozlu muhtarları konuk etti
Önceki Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykozlu muhtarları konuk etti
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (1 Yorum)

Hasan Bülbül (10 yıl önce)

oysa her şey çok iyi başlamıştı.gayet başarılı oynuyorduk fark 18 sayılara kadar çıktı.ama sonunda iki, sayı ile mağlup olduk.şunu anladım her maçta maç bitene kadar ciddi ve sağlam oynamak gerekir.takıma ve hoca ya güveniyorum bu takım eleme oynar.

Yorum Yaz