Spor

Beykozspor’da bir haftada ikinci şok

Beykozspor’da bir haftada ikinci şok
2014.08.06 00:00
| | |
7661

Beykoz Spor Kulübü’nde bir haftada ikinci vefat haberi… Eski Genel Kaptanlardan Kamil Uludağlı vefat etti.

1990'lı yılların başında Beykoz Spor Kulübü’nde, Genel Kaptanlık görevinde bulunan ve gerek bu tarihin öncesinde gerekse sonrasında Beykozspor'a olan katkıları devam eden Uludağlı, Beykoz sevdalısıydı.

Bir zamanlar Beykozluların en fazla ilgi gösterdiği, keyifli sohbetlerin yapıldığı Kamil Restaurat’ın da sahibi olan Uludağlı’nın Restaurat’ında her an için ünlü bir sanatçı, sinema yıldızı ve spor adamlarını görebilmek mümkündü.

Beykoz Belediyesi Beytaş Tesisleri’nin yer aldığı sahildeki restauratında birçok kez Beykozlu futbolcuları da ağırlamıştı merhum. Sonrasında aynı mesleği Sarıyer'de yapmıştı. 1991-92, 1992-93 sezonları Kamil Uludağlı'nın en aktif görev aldığı sezonlar oldu.

Hem Kulübün Genel Kaptanlığını hem de Basın Sözcülüğünü yapmaktaydı. Sümerbank Beykozspor olarak ligde mücadele edilirken,1992-93 sezonunda Uludağlı'nın görev yaptığı Şevket Arıkan Başkanlığındaki Yönetim isim değişikliğine gitmiş ve Beykozspor adına geri dönmüştü. Maçlarda yoğun bir heyecan yaşayan tabiri caizse hop oturup hop kalkan bir Beykoz sevdalısı olan merhum Beykozspor camiasından uzunca bir süre ayrı kalmıştı.

Kamil Uludağlı, (yarın) Cuma namazının ardından Sarıyer Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazı sonrası aile kabristanlığına defnolunacak.

Dost Beykoz Ailesi olarak, Merhum Kamil Uludağlı'ya Yüce Allahtan rahmet geride bıraktığı ailesi, dostları ve Beykozspor camiasına başsağlığı dileriz.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 AŞ, Vefat, Kamil Uludağlı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"