Beykozspor camiası alt yapıyla avunuyor

  • 0
  • 7839
Beykozspor camiası alt yapıyla avunuyor
Beykozspor camiası alt yapıyla avunuyor
Beykozspor camiası alt yapıyla avunuyor
Beykozspor camiası alt yapıyla avunuyor

SAL Klasman Grubuna kalamayan Beykoz 1908 AŞ'de camia yine Altyapı Futbol Akademisi Takımları ile avunmaya devam ediyor.

Çetin Nalbantoğlu Yönetimindeki U19 Yaş Grubu Takımının namağlup şampiyonluğunun ardından U15 Takımı da aynı başarıyı gösterme düşüncesinde. Beykoz 1908 taraftarları ise meşalelerini hazırladı ve Pazar günkü maçı heyecanla bekliyor.

U15 / A Kategorisinde iki Beykoz ekibinin yer aldığı 16. Grupta Beykoz 1908 Lider durumda bulunurken, Paşabahçespor ise orta sıralara demir atmış durumda. Beykoz 1908 Gençleri son iki haftaya en yakın rakibi olan Ataşehir Doğuşspor’un önünde 4 puanlık bir avantaj yakalamış durumda.

Sarı-Siyahlı ekip Pazar günü deplasmanda Ataşehir Doğuşspor ile önemli mi önemli bir maça yapacak. Beykoz 1908 U15 Gençleri maçı kazanır ya da berabere kalırsa şampiyonluğunu Maltepe Belediyesi Suni Çim Sahasında ilan edecek. Aksi bir durumda yani Ataşehir Doğuşspor Takımının üstünlüğü durumunda ise dikkatler son hafta maçlarına çevrilecek. Beykoz 1908’de rakip bir diğer Beykoz Temsilcisi olan Paşabahçespor olacak iken Ataşehir Doğuşspor yine orta sıralarda yer alan Kartal Çavuşoğluspor’a konuk olacak.

Ataşehir Doğuşspor ile oynanacak önemli maç öncesinde Beykoz 1908 U15 Takımında antrenmanlar heyecanla devam etmekte. Bu kategoride takımı Bülent Cömert Antre etmekte. Cömert Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, “Bu sezon çok başarılı maçlar çıkaran U15 Takımımız sezonu namağlup şampiyon olarak tamamlamak istiyor. Tüm futbolcularımızda yaşanan heyecanı en az onlar kadar bizler de yaşıyoruz. Maça avantajlı çıkacak ekip biz olacağız. Ancak bu avantaj bizi kesinlikle bir rehavet havasına sokmayacak. Ben bu genç kardeşlerime fazlası ile güven duyuyorum. Pazar Günü Beykoz’a şampiyon bir takım olarak dönme arzusundayız. Bu maç öncesinde Son antrenmanımızı Cuma günü yapacağız” diye konuştu.

Beykoz 1908 Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Gökhan Karagöz ise bu sezon namağlup şampiyonluk yaşayan U19 Yaş Grubu Takımlarının ardından aynı başarıyı bu kez U15 Yaş Grubu Takımı ile yaşama niyetinde olduklarını söylerken, ” Sezon başında yeniden yapılanma sürecinin ardından girdiğimiz liglerde ikinci şampiyonluk çok yakın.Pazar günü deplasmanda yapacağımız Ataşehir Doğuşspor müsabakasından alacağımız tek puan bile bizi şampiyonluğa taşıyacak. Ben bu yaş grubunda yer alan isimlerden ileride A Takım düzeyine çıkabilecek çok isim olduğu kanaatindeyim. Bizler Beykoz Futbol Akademisi Teknik ve İdari kadrosu olarak Pazar günü maçtan bi şölen havasında ayrılmayı bekliyoruz ” şeklinde konuştu.

18 Mart Pazar Günü Maltepe Belediyesi İdealtepe Suni Çim Sahasında oynanacak Ataşehir Doğuşspor - Beykoz 1908 U15 Takımlar müsabakasına Beykoz’dan çok sayıda taraftarın da gelmesi bekleniyor. Beykoz’un yılların amigosu Paypay ( Erdoğan Sevinç ) Dost Beykoz’a ilettiği mesajda, “Beykoz’un geleceği olan bu futbolcu kardeşlerimizi, gençlerimizi Maltepe’de kesinlikle yalnız bırakmayacağız, meşalelerimizi hazırladık. Maç sonu şampiyonluğu coşku ile kutlamak istiyoruz. Tüm Beykoz Sevdalılarını bu maça davet ediyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz amatörleri 17-18 Mart 2018 maç programı
Önceki Beykoz amatörleri 17-18 Mart 2018 maç programı
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü