Beykozspor Ankara yolcusu

  • 0
  • 9129

EBBL temsilcimiz Beykoz Basketbol Takımı Hafta sonunu Ankara deplasmanında geçirecek.

D Grubunda mücadele eden Sarı-Siyahlı ekip bu sezon ilk kez deplasmanda taraftar desteğini ardına alacak gibi, Boğazın Yargıçları takımlarını Ankara'da yalnız bırakma niyetinde değil. Karşılaşmanın hazırlıklarını devam ettiren Beykoz'da bu etabın tamamlanması heyecanla bekleniyor.

22 Mart Pazar Günü Ankara Spor Salonunda gerçekleşecek mücadelenin başlama saati ise 16.00 olarak açıklandı. Beykoz Basketbol Takımı Ankara Temsilcisi olan rakibi Başkent Karşıyaka ile ilk yarıda Caferağa Spor Salonunda yapmış olduğu karşılaşmadan 76-65'lik skorla galip ayrılmıştı.

Beykoz Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Bülent Girgin yaptığı açıklamda, "İkinci etap grup maçlarında iyi performs sergilemekteyiz. Takıma yeni dahil olan oyuncu arkadaşlarımızın uyum süreci de tamamlandıktan sonra üst, üste galibiyetler almaya başladık. Her zaman ifade ettiğim gibi tek sıkıntımız evimizde, kendi sahamızda maçlara çıkamamak. İç saha müsabakalarımızı Caferağa Spor Salonunda oynamaktayız. Buraya gelen taraftarlarımız takıma ayrı bir hava katmakta. Hafta sonunu Ankara deplasmanında geçireceğiz. Buradan alacağımız galibiyet ile serimizi devam ettirme düşüncesindeyiz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Devlet Hastanesi'ni sarsan ölüm
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi'ni sarsan ölüm
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz