Beykozspor 2. etap maçlarına başlıyor

  • 0
  • 7894
Beykozspor 2. etap maçlarına başlıyor
Beykozspor 2. etap maçlarına başlıyor

EBBL 2014-15 sezonu İkinci Tur Kura Çekimi Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Abdi İpekçi Spor Salonu’nun basın toplantı salonunda düzenlenen EBBL İkinci Tur Kura Çekimi’ne TBF Genel Sekreteri Celal Arısan, TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş, TBF yetkilileri ile EBBL kulüplerinin yöneticileri ve temsilcileri katıldı. Kura çekimi ve fikstür ile ilgili bilgi veren TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş, takım temsilcilerine ikinci tur öncesi başarı dileklerini sundu.

EBBL’nde İlçemizi Temsil eden Beykoz Spor Kulübü Kura çekiminin ardından 4 Gruba düştü. Buna göre Sarı-Siyahlıların Rakipleri İzmir Bossan, Çankırı Demirspor, Ankara Başkent Karşıyaka, Kırklareli Belediyesi, Konya Mevlana Üniversitesi, Ordu Ünye Belediyesi, Diyarbakır Bağlar Belediyesi oldu.

Kura çekiminde hazır bulunan Beykoz Spor Kulübü Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Bülent Girgin amaçlarının bu etabı başarı ile geçip bir üst lige çıkmak olduğunu söyledi. “Kadromuza takviyeler yaptık vede yapmaya da devam ediyoruz. Hedefi olan bir takımız. Grubumuzdan memnunuz. İlk maçımızı hafta sonunda İzmir deplasmanında Bossan ile yapacağız. Bir sonraki hafta ise yine bir deplasman müsabakası için Ordu Ünye’ye gideceğiz.” diye konuştu.

Beykoz Spor Kulübü Basketbol Takımı olarak ilçemizi üst liglerde temsil eden tek takım olduklarının altını çizen Girgin, “Basketbolda heyecanı yeniden ilçemize getirebilmek için yola çıktık. Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek’in ilçemiz temsilcisi olan bizlere destek olmasını bekliyoruz. İlçemizde Voleybol ve Hentbol ile başlayan heyecana bizler de Basketbol sporundaki temsilimiz ile katkı sunmak istiyoruz. Beykoz’da Basketbola olan ilgi büyük. Yeniden parlak günlere dönebilmek için yeni bir şans önümüzde var. Tek ihtiyacımız kurumsal bazda bir desteği ardımızda hissedebilmek” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Bu planlar Beykoz’un canına can katıyor!
Önceki Bu planlar Beykoz’un canına can katıyor!
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz