Spor

Beykozspor 1908 AŞ'de iki transfer birden

Beykozspor 1908 AŞ'de iki transfer birden
05.07.2018 15:37
| | |
4019

Beykoz 1908 AŞ Yönetimi, futbol takımı için iki transfer birden yaptı. Kulüp merkezinde imzalar atıldı.

Sarı-Siyahlı ekipte ilk anlaşma sağlanan isim daha önce de Beykoz 1908 formasını giymiş olan Okan Engin oldu. Beykoz Spor Kulübü Tesisleri'ndeki kulüp merkezinde yapılan imza törenine Kulüp Başkanı Zeki Aksu ile Kulüp Müdürü Eser Öktem katıldı.

1995 Tekirdağ-Malkara Doğumlu olan Okan Engin, futbola 2006 Yılında Yeni Ufukspor Kulübünde başladıktan sonra Tepecikspor Takımına geçiş yaptı. Ardından 2008-2013 Yılları arasında İstanbulspor Takımında forma giydi. 2014-15 Sezonunda Beykoz 1908 Takımına Transfer olan Okan Engin bir sezon sonra bu kez Kilimli Belediyespor’a transfer oldu.

Ardından 2016-17 Sezonunda bir kez daha Sarı-Siyahlı ekibe gelen Okan, geçen sezon ise Tekirdağ Saray Belediyespor Takımında idi. Üçüncü kez Beykoz 1908 A.Ş. Takımına gelmekten mutlu olduğunu söyleyen Okan Engin, anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olması dileğinde bulundu.

Beykoz 1908 A.Ş. Yeni Sezon için ikinci transfer haberini Kaleci Osman Gümüş’ün transferi ile duyurdu…Sarı-Siyahlı ekip Yönetimi ile masaya oturan 1986 Doğumlu Yetenekli eldiven, anlaşma sağlanmasının ardından Kalenin Yeni Emanetçisi oldu.

Futbola Kartal Yunusspor Takımında başlayan Osman Gümüş daha sonra Kartalspor’a geçiş yaptıktan sonra bu kulüp ile ilk profesyonel anlaşmasını da imzalamış oldu. Ardından Yeniköyspor, Çayırova Şekerpınar Gençlerbirliğispor, Karacabeyspor takımlarında forma giyen başarılı isim ikinci profesyonel imzasını Küçükköyspor’a geçeek attı.

Sonrasında Kaynarcaspor, Pendik Velibabaspor, Bulvarspor, Kartal Belediyespor, Kurtköyspor, Cevizli Anadoluspor ve son olarak da Ataşehir Çamolukspor takımlarında forma giyen Osman Gümüş, Beykoz 1908 taraftarlarına kendisini sevdireceğinin sözünü verdi.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Transfer, Zeki AKsu, Eser Öktem, Okan Engin, Osman Gümüş

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"