Beykozluların FSM’deki Albayla ilk teması (video)

  • Güncelleme: 09.03.2020 13:28
  • Okunma: 87019 kez
  • Yorum: 0
15 Temmuz gecesi Fethullahçı Terör Örgütü’nün yapmaya çalıştığı darbecilerle ilk teması kuran Beykozlular Albay’ı ikna etmeye çalıştı?
Beykozluların FSM’deki Albayla ilk teması (video)

Darbe gecesinden sonra FSM’de yaşananlara bizzat tanıklık edenler, siyah arabanın içindeki rütbeli komutanların darbe girişimini bizzat yönettiğini ve daha sonra oradan kaçtıklarını söylemişlerdi.  

Dost Beykoz, 15 Temmuz gecesi FSM’nin hemen girişindeki esrarengiz siyah arabanın içinde oturan Albayla ilk teması kuran Beykozluların görüntülerine ulaştı.

“Albayım bakın buna müsaade etmeyin. Bu bir parti meselesi değil… Yazık günah değil mi bu ülkeye komutanım?” diye Albaya yalvaran Beykozluların mücadelesi tarihi bir önem kazandı.

Yine bir başka vatandaş, “Albay’ın yanına gelerek, nereye vuruyorsun nereye, bu kimin” diyerek Albay’ın elindeki silaha müdahale diyor. Video kayıtlarında yüzü net bir şekilde gözüken Albay’ın ne istediğini bilmeyen bir yüz ifadesi ile kendisiyle dialogda olan Beykozlunun yüzüne baktı.

Yine bir başkan Beykozlu, aracın içindeki Albay’ın hemen yanında duran askere, “yapma Allah aşkına yapma” diye öfkelendiği gözüküyor… Bu ifadelere tepki vermeyen askere sinirlenen vatandaş, kollarını açarak, “vur istersen hadi vursana” diye bağırdı. Bunun üzerine asker 2-3 metre geriye giderek elindeki silahı havaya doğru ateşledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz