Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı

  • 0
  • 6349
Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı
Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı
Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı
Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı
Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı
Beykozlular Hilvan’da açılış yaptı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve meclis üyeleri açılış ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesine gitti.

Beykoz Belediyesi’nin yapımını üstlendiği Hilvan Çok Amaçlı Kadın Kültür Evi'nin açılışı için bölgeye giden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay'a yaptıkları ziyaretin ardından Hilvan Belediyesine geçerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.Çok Amaçlı Kadın Kültür Evi'nin açılışını yapmak üzere belediye meclis üyeleriyle beraber Bağlar Mahallesi'ne giden Kardeş belediye başkanları Yücel Çelikbilek ve Aslan Ali Bayık, açılış öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bayık, Türkiye'nin birlik ve beraberliğinin önemine değinerek; bu coğrafya üzerinde yaşayan herkesin kardeş olduğunu ve hiçbir gücün bu kardeşliği bozamayacağını söyledi. Bağlar Mahalle sakinlerinin de katıldığı açılış, İlçe Müftüsü Tahsin Ekim tarafından okunan dualar ardından gerçekleştirildi. Hilvan Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmaları da inceleyen Çelikbilek ve beraberindekiler, kuaförlük, biçki dikiş ve el sanatları kurslarının devam ettiği Hilvan Belediyesi Kadın Bilgilendirme ve Kültür Merkezini gezerek, yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Eğitmen ve kursiyerler tarafından yapılan çeşitli el sanatları Başkan Çelikbilek'e ve beraberindekilere hediye edildi. Daha sonra Bilgi Evi'ne geçen heyet, burada üniversiteye hazırlanan öğrencilerle bir süre sohbet etti.Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, iki belediye arasında imzalanan kardeş belediyecilik protokolünü hatırlatarak, "Bu kapsamda, birbirimiz ile sürekli istişare halinde olup; gerekli konularda bilgi alışverişinde bulunmaktayız. Aramızda kurulan bu kardeşlik köprüsü ilelebet devam edecektir. Ayrıca yaptığımız gözlemlerde Hilvan'da topluma faydalı çok önemli çalışmaların yürütüldüğünü gördük. Bu konuda kardeş belediye başkanımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim" dedi.

Haber Merkezi

Dünya bir yana Beykoz bir yana
Önceki Dünya bir yana Beykoz bir yana
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz