Güncel

Beykozlular Bayram Namazı’nda kucaklaştı

Beykozlular Bayram Namazı’nda kucaklaştı
05.07.2016 11:35
| | |
8475

Foto galeri Video galeri

Ramazan Bayramı Beykoz'da huzur, refah ve mutluluk geçiyor.

Onbir ayın Sultanı Ramazan dün gerçekleştirilen son iftarın ardından sona ererken, bu sabah saat 06.23'te okunan ezanla birlikte tüm camilerde Bayram Namazı kılındı. Dost Beykoz, Kavacık Yıldırım Beyazıt Cami'ndeki programı takip ederken, bayramlaşma anını da görüntüledi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş'ın yer aldığı bayramlaşma merasiminde vatandaşlar, mutluluklarını ve iyi dileklerini birbiriyle paylaştı.

Oruçların tutulduğu, davul sesiyle sahura kalkıldığı ve teravih namazlarıyla birlikte manevi bir hazzın yaşandığı Ramazan ayı geride kaldı. Beykoz'da büyük bir huzurun ve olağanüstü bir yardımlaşmanın yaşandığı Ramazan ayında, ilçedeki birçok kurum ve kuruluş, vatandaşlarla ekmeğini ve yüreğini paylaştı. Ramazan ayının sona ermesinin ardından başlayan Ramazan Bayramı ise bu sabah kılınan Bayram Namazı sonrası yaşanmaya ve yaşatılmaya başlandı. Beykozluların bugün aile büyüklerini ve hayatını kaybeden yakınlarını evlerinde ve mezarları başında ziyaret etmesi, hayır duası alarak Ramazan Bayramı'nı da huzurlu bir şekilde yaşaması bekleniyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Bayram Namazı, Kavacık, Yıldırım Beyazıt Cami

reklam
1 Yorum
A.Raif Öztürk06.07.2016 17:28:36

SA. Bu sene ilk defa İstanbul dışındaydım ve benim 54 senelik camimde, Kaymakamımızla, Başkanımızla, Müftümüzle v.d. zevât ile böyle güzel bir bayramlaşma olmuş. Ben de hepinizin Ramazan Bayramınızı cân-u gönülden tebrik ve tes'îd eder, tüm sevdiklerinizle ve teröristlerden temizlenmiş, mutlu ve huzurlu bir atmosferde nice bayramlar yaşamanızı niyaz ederim...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"