Beykozlular 8 Mayıs'ta koşacak

  • 0
  • 8541
Beykozlular 8 Mayıs'ta koşacak
Beykozlular 8 Mayıs'ta koşacak
Beykozlular 8 Mayıs'ta koşacak

Beykoz Belediyesi tarafından her yıl Mayıs ayında düzenlenen halk koşusunun bu yıl 7.'si gerçekleştiriliyor. Son başvuru tarihi ise 5 Mayıs...

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve Beykozluların genç-yaşlı demeden katılım gösterdiği Halk Koşusu, bu yıl 8 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleştirilecek. Toplam 26 bin lira ödülün dağıtılacağı ve Beykoz Belediye binasının önünden başlayacak olan koşuda startı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek verecek. Bu yıl 7.'si düzenlenen Geleneksel Halk Koşusu için son başvuru tarihi ise 5 Mayıs Perşembe günü... Son yıllarda Beykoz Halkının oldukça muhabbet göstermeye başladığı Halk Koşu'na bu yıl katılımın rekor düzeyde fazla olması bekleniyor. Koşuya katılacak olan Beykozlu vatandaşlar ise 444 666 1 numaralı telefondan kayıt yaptırabiliyor.

Geçtiğimiz yıl 6.'sı Demet Akalın ve eski Milli Takım futbolcuları Ogün Temizkanoğlu ile Recep Çetin'in katılımıyla gerçekleştirilen Halk Koşusu'nun bu yıl 7.'si düzenleniyor. Önceki yıllarda olduğu gibi koşuda ilk 3 dereceyi alanlara para ödüllerinin dağıtılacağı Halk Koşusu'nda bu yıl toplamda 26 bin lira para ödülü dağıtılacak. Halk Koşusu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü'ne denk gelirken, bu özel gün ile ilgili olarak Belediye yetkililerin sürpriz bir hazırlık yapması bekleniyor.

‘Beykozlular 5 kilometre koşacak’

Beykoz Belediye binasının önünden başlayacak koşuda Beykozlular, Kaymakdonduran Kavşağı'na kadar koşup, aynı güzergâhta geri dönecek. Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Geleneksel Halk Koşusu’nda toplamda 5 kilometrelik bir mesafe kat edilecek.

BEYKOZ HALK KOŞUSU KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Merkezi

Kavacıkspor U13 kolay teslim oldu
Önceki Kavacıkspor U13 kolay teslim oldu
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz