Beykozlu Türkiye birincisi ödülünü Kaşıtoğlu’ndan aldı

  • 2014.12.28 00:00
  • Güncelleme: 12.03.2015 12:27
  • Okunma: 9054 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF), 2014 yılında düzenlenen müsabakalarda dereceye giren motorculara ödüllerini görkemli bir gecede takdim etti.
Beykozlu Türkiye birincisi ödülünü Kaşıtoğlu’ndan aldı

Ataköy Olimpiyat Evi’nde düzenlenen ödül gecesine Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysal, Kastamonu Azdavay İlçesi Kaymakamı Ali Güner, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Erdem ve çok sayıda sporcu ila aileleri katıldı.

Bu sene motosiklet klasmanında Türkiye’nin göstermiş olduğu başarı nedeniyle Senegal Cumhuriyeti’nin başkenti Dakar’da düzenlenecek ve 29 Aralık 2014 günü başlayacak Dakar Rallisi’nde Türkiye’yi dört milli motorcu temsil edecek.Milli Motorcu ve 2012 yılında Dünya Klasmanında 183 puanla Dünya birincisi olan Kenan Sofuoğlu’nun programı nedeniyle katılamadığı gecede, veteranlardan miniklere kadar bütün yaş gruplarında ve klasmanlarda başarı kazanan sporculara ödüllerinin verildiği ödül töreni yaklaşık dört saat sürdü.

Kulüpler klasmanında dereceye giren sporculara ödüllerini Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu verdi. Ulusal basının da ilgi gösterdiği gecede Kaşıtoğlu, ‘Artık futbol dışında da sporların olduğunun farkında olunmalı’ mesajını verdiği konuşması katılımcılar tarafından uzun süre alkışlandı.‘Muharrem Kaşıtoğlu’ndan diğer ilçe yöneticilerine çağrı’

Öncelikle Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’in sizlere selamını getirdim. Daha önce sporla yakından uğraşmış birisi olarak aranızda olmaktan büyük mutluluk duydum. Ben artık futbol dışında da sporların olduğunun bilincinde olunması gerektiğini düşünüyorum. Burada birçok motor sporlarıyla uğraşan kardeşimizle bir araya geldik. Biz Beykoz Belediyesi olarak futbolun yanı sıra Hentbol, Voleybol, Kürek gibi alanlarda amatör sporcularımıza destek vermeye çalışıyoruz. Bu akşam burada Beykozlu bir kardeşime de ödülünü vereceğiz inşallah. Diğer belediyelerden de ricam spor çok geniş bir yelpaze içeriyor. Gerçekten de büyük yetenekler var. Biz yöneticilerin, bunların farkında olmamız gerektiğini düşünüyorum” dedi.Türkiye birincisi Fazlı Erçelik ödülünü Kaşıtoğlu’ndan aldı

Milli Motosiklet sporcusu Yunus Erçelik’in yeğeni olan Yiğit Fazlı Erçelik, Gümüşsuyu Mahallesi’nde ikamet ediyor. Fatin Hoca İmam Hatip Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi olan Erçelik, SX 65 CC kategorisinde Türkiye Birincisi oldu.Ödül töreni sırasında Beykoz Belediyesi’nin de flamasının açılması dikkat çekerken, Yiğit Fazlı Erçelik ödülünü Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’nun elinden aldı. Fazlı Erçelik, aldığı ödülün ardından ise şunları söyledi:

Her müsabakada benimle aynı heyecanı taşıyan aileme ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ederim. Bu ödül benim olduğu kadar Beykoz’un da ödülüdür.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz