Güncel

Beykozlu taksicilerin sorunları masaya yatırıldı

Beykozlu taksicilerin sorunları masaya yatırıldı
2014.09.08 00:00
| | |
16045

Beykozlu taksi durakları başkanları İstanbul Taksiciler Esnaf Odası’nın düzenlediği ve Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı toplantıda biraraya geldi...

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Av. Yüksel Baki, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Vekili Yaşar Arabul, Beykoz Şoförler Esnaf Odası Başkanı Bahattin Karadurmuş, İspark Taksi İş Geliştirme Şefi Kayhan Çetin ve Beykozlu taksi durakları başkanlarının katıldığı kahvaltılı toplantıda taksicilerin sorunları masaya yatırıldı.

Taksi durak başkanlarının talep ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda yeni yasalar ve taksicilerin uyması gereken kurallarla ilgili çeşitli bilgiler de verildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in daha önce belirlenmiş bir toplantı nedeniyle katılamadığı toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, taksicilerin taleplerini dinledi. Beykoz’da “beyefendi taksicilik” yapıldığını vurgulayan Yüksel Baki, ilçemizdeki taksicilerin işlerini saygı ve özveriyle yaptığını belirti.

Baki, Beykoz Belediyesi tarafından yenilenen taksi duraklarıyla kalite standartlarını artırdıklarını ve hizmet kolaylığı sağladıklarını hatırlattı. Taksicilerin taleplerini not alan Baki, kendilerine hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Taksi, Esnaf Odası, Yüksel Baki, Yaşar Arabul, Bahattin Karadurmuş, Kayhan Çetin

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"