Beykozlu taksicilerin sorunları masaya yatırıldı

  • Güncelleme: 01.02.2013 00:11
  • Okunma: 17179 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu taksi durakları başkanları İstanbul Taksiciler Esnaf Odası’nın düzenlediği ve Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı toplantıda biraraya geldi...
Beykozlu taksicilerin sorunları masaya yatırıldı

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Av. Yüksel Baki, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Vekili Yaşar Arabul, Beykoz Şoförler Esnaf Odası Başkanı Bahattin Karadurmuş, İspark Taksi İş Geliştirme Şefi Kayhan Çetin ve Beykozlu taksi durakları başkanlarının katıldığı kahvaltılı toplantıda taksicilerin sorunları masaya yatırıldı.

Taksi durak başkanlarının talep ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda yeni yasalar ve taksicilerin uyması gereken kurallarla ilgili çeşitli bilgiler de verildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in daha önce belirlenmiş bir toplantı nedeniyle katılamadığı toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, taksicilerin taleplerini dinledi. Beykoz’da “beyefendi taksicilik” yapıldığını vurgulayan Yüksel Baki, ilçemizdeki taksicilerin işlerini saygı ve özveriyle yaptığını belirti.

Baki, Beykoz Belediyesi tarafından yenilenen taksi duraklarıyla kalite standartlarını artırdıklarını ve hizmet kolaylığı sağladıklarını hatırlattı. Taksicilerin taleplerini not alan Baki, kendilerine hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz